Yıpranmış Saçları Kerastase Resistance Therapiste ile Onarın

0
1038

Yıpranmış saçları yoğun bir şekilde bakıma sokan Resistance serisi, adeta saçlar için kişiye özel bir ürün geliştirerek seri içeresinde saçın ihtiyaç duymuş olduğu bakıma ve beslemeye göre kategoriye ayrılmıştır. Saç tiplerine özel, saçın yıpranma ve hasarına özel olarak geliştirilen ürün kategorileri Therapiste, Vita-ciment ve Volumifique olmak üzere tüketiciye sunulmuştur. Therapiste ürünleri ile hasarlı saçlara bakım yapılıyor. Vita-ciment ile çimento etkisi oluşturuluyor ve saçlarda hasardan kaynaklı olarak oluşan boşluklara “hayat çimentosu” desteğinde bulunularak, boşluklar dolduruluyor ve pürüzsüz, güçlü saçlar elde ediliyor. Volumifique serisi ile ise sönük, cansız ve hacimsiz saçlara hacim kazandırılıyor.

Kerastase Resistance İle Yıpranma Oranına Özel Bakım

Kerastase Resistance serisinin Therapiste ürünleri 1-2 ve 3-4 olmak üzere aşın yıpranma oranına göre bakım uyguluyor. Hafif yıpranmış saçlara 1-2 numaralı bakım ürünleri, aşırı yıpranmış saçlara ise 3-4 numaralı saç bakım ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. Kuvvet banyosu, kremli şampuan, serum, krem, maske olmak üzere çeşitli ürünleri kullananların saçlarında gözle görülür farklar ortaya çıkmaktadır. Kerastase Resistance Therapiste kullananlar saçlarındaki yıpranmanın, kuruluğun, saç uçlarındaki çatallaşmanın, sönüklüğün ve hacimsiz görünümün kaybolduğu görecekler.

Saçlarınız eğer yıpranmış ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız imdadınıza Resistance serisi yetişiyor. Resistance Bain Force Architecte 1-2 Kuvvet Banyosu, saçın korteksine nüfuz ederek, onarıma saçın iç yapısından başlıyor. 50 yıldır kadınların saç güzelliği için hız kesmeden başarılı bir çalışma sürdürmekte olan markanın, laboratuvarlarında geliştirmiş olduğu ürünler ile saçlar her zaman çok daha bakımlı ve sağlıklı oluyor. Kuvvet banyosunun saçlara şöyle bir yararı dokunuyor:

Yıpranan ve incelen saçları onarmaya başlar. Saçın içine işleyen özel formülü, saçın gücünü arttırır. Saçları yıpranmalara karşı dayanıklı yaparak, yıpranma oranını azaltır. Yıpranan saç tellerindeki oluşan boşlukların doldurulmasını sağlar ve böylelikle saç yapısını güçlendirir. İçe nüfuz ederek, iyileştirmeye başlayan ürün, saçın dış yüzeyinde de pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Kuvvet, yumuşaklık veren kuvvet banyosu, günlük kullanıma uygundur. Saçların günlük olarak bakımını ve temizliği yapmakta olan ürün saça esneklik verir.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here