Wella Saç Bakım Ürünleri Sağlıklı ve Bakımlı Yapı Kazandırıyor

0
525

Saçların problemlerine yönelik tasarlanan bakım ürünleri ile en zorlu, içinden çıkılamayacağı düşünülen, psikolojik olarak sıkıntılar doğurabilen sorunlar çözüme ulaşıyor. Bu sorunların başında kepek gelir. Özellikle koyu renkli kıyafetler giymekte sıkıntı yaşatan kepek problemi, bir tür cilt rahatsızlığı olarak kendini gösterir. Kadınların ve erkeklerin ortak problemi olan kepek, çeşitli nedenlerle oluşur. Stres, çevresel faktörler, şampuan değişimi bu nedenlerin başında gelmektedir. Wella, Balance serisi ile hassas baş derisi için bakım ürünleri sunuyor. Hassas baş derisi için ideal bir bakım uygulayarak, iyileştirme yapmakta olan Balance serisi ürünleri arasında ihtiyaçlarınıza yönelik olarak şampuan çeşitleri sunulmaktadır. Canlandırıcı şampuan, arındırıcı şampuan, hassas saç derisi için şampuan ve kepek önleyici şampuan çeşitleri ile her kesime hitap ederek, sorunları çözümlemektedir.

Kepekli Saçların Kurtarıcısı; Wella

Wella saç bakım ürünleri ayrı faydalar sunmakla birlikte ortak yönlere de sahiptir. Etkili içeriği ile saç derisindeki hassasiyeti gidermek için hem derinlemesine arındırma uygular hem de saç derisindeki kepeği arındırır. Bütün yağı ve kiri arındırarak saç derisinin nefes almasını, iyileşmesini sağlar. Cilde uyumluluğu dermatolojik olarak test edilen Wella ürünleri, düzenli kullanımda saç problemini ve saç derisi problemlerini çözüme ulaştırarak, uzun süreli fayda sağlamaktadır. Saç derisinde uzun süreli rahatlama etkisi sağlayan şampuanlar günlük kullanıma uygundur. Özel içeriklerinde çinko ve gliserin bulunan bu ürünler; kepek tedavisi yapmakla birlikte bakteri ve mantar oluşumuna karşı da savaşmaktadır. Gliserin ile yoğun nemlendirici etkisinde bulunarak, saç derisinde ve yüzeyinde yumuşatma uygular.

Wella, boyalı saçların bakımı için de özel içeriklere sahip ürünler geliştirmiştir. Brillance serisi; ağırlaştırmadan boyalı saçı nemlendirir, hareket ve parlaklık kazandırır. Elektriklenmeyi azaltır, saç renginde canlılığını ve parlaklığını arttırır. Wella saç boyaları alternatiflerinden tercih ettiğini bir renk ile saçlarınızı renklendirme sonrasında bu serinin bakım ürünlerini kullanarak, rengi saçınıza mühürleyebilirsiniz. Bakım yapan polimerlere sahip olan Brillance serisi ürünleri, dermatolojik olarak test edilmiştir.

Wella ile saçlarınızın her sorununu çözebilirsiniz. Yeniden yapılandırma serisi ile saçınızda kaybetmiş olduğu sağlıklı dengeyi yeniden kurabilir, yıpranmış telleri onarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sizin için ideal olan Wella bakım ürününü seçmek olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here