Vitamin Destekli Roxhel Saç Dökülmelerinin Önüne Geçiyor

0
741

Saç dökülmesini sebebiyet veren hususların en başında genetik faktörler gelmekle birlikte, yaş ile alakalı olan değişimler de gelmektedir. Genetik faktörler genelde babada görülen kelliğin oğulda da görülmesidir. Erkekler için daha fazla etkisini gösteren genetik faktörler kadınlarda da etkili olmakla birlikte değişiklik gösteriyor. Kadınlarda genelde menopoz döneminde saç dökülmeleri görülmektedir. Yaşın ilerlemesi ve saç köklerinin durgunlaşması ile birlikte de bu durum gözle görülür bir şekilde saç seyrekliği olarak kendini gösterir. Erkeklerde ise erken yaşlarda saçların alın kenarlarında seyrelmeler olmakla birlikte tepede de açılmalar görülmektedir.

Mevsimsel olarak özellikle bahar aylarında da saç dökülmelerinde bir artış olmaktadır. Hem genetik, hem de çevresel faktörlerin etkisine maruz kalarak seyrelme, cansızlaşma ve dökülmeler olabilir. Böylesi durumlarla başa çıkmak için saç dökülmesini önleyen, saç köklerine güç veren, direnç kazandıran bakım ürünleri kullanmak gerekmektedir. Saçların seyrelmeye başlaması gözle görülür bir hal aldığında veya saçların her zamankinden daha çok tarakta kaldığını, yastıkta görüldüğünü, parmaklarınızla saçlarınızı şöyle bir geriye doğru attığınızda parmak aralarına gelme sıklığına göre dökülme önleyici bakım ürünleri kullanmaya başlamanızda fayda vardır. Hiçbir zaman saç dökülmesinin önlemek için geç kalınmamıştır.

Vitaminli Mineralli Destek Roxhel ile Mümkün

Roxhel ile saç dökülmesi problemlerinin önüne geçebilirsiniz. Saçlarınızın dökülmesini önlediğiniz gibi sağlıklı bir yapı kazandırmış olur, saç köklerini uyararak, saç döngüsünü harekete geçirebilirsiniz. Roxhel şampuan ile saçların temizliğini yaparak, dökülmelere karşı savaş açmaya başlayabilirsiniz. Roxhel şampuanı yine aynı markanın tabletlerini kullanarak destekleyebilir ve etkili sonuçlara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Saç ve saç derisinin temizlenmesi sağlayan ürün, baş derisinde sebum ve pH dengesini de sağlar. pH 5.5 seviyesinde Roxhel Hair Plus Şampuan, kadınlar ve erkeklerin günlük kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

İçeriğinde bitkisel ekstreler bulunan dökülme önleyici, aktif bileşenler ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. A, B1, B2, B5 ve B9 vitaminlerine sahip olan içeriği sayesinde saçlar uzar ve güçlenir. Biotin ile saç tellerinin sağlıklı yapı kazanarak gelişmesini sağlar iken; bakır, çinko, demir, kalsiyum minarelleri ile saç köklerini besler ve saç tellerini kalınlaştırır. İçeriğinde kılcal damarları genişleterek kan dolaşımını arttıran maddelere yer veren Roxhel dökülme önleyici ürünler, saç oluşumunu uyararak etki eder.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here