Toppik Saç ve Kaş Dolgunlaştırıcı Mucize

0
684

Toppik kullananlar her zaman bir adım daha önde olarak estetik görünümlerini tamamlamaktadırlar. Doğal görünümlü ürün, saç fiberi yani dolgunlaştırıcı görevi görmektedir. Uygulandığı anda saçlara tutunarak hem saçları kalınlaştıran hem de dökülme ve seyrelme yaşayan saç bölgesini doldurarak, dökülmeden uzak bir görünüm kazandırır. Saç renklerine uygun olarak farklı çeşitlere sahip olan Toppik zararları olmayan bir üründür. Saçlarda anlık olarak boya görevi de görmekte olan ürün ile dip boyası, beyazları kapatma işlemleri de yapılabilir. Ayrıca eğer kullanılıyor ise postiş izleri de kapatılabilir. Saç ayrım çizgilerinde o belirgin ve hoş görünmeyen baş derisinin rengini de gizlemekte kullanılabilir.

Toppik keratin sprey, dolgunlaştırıcı fiber kullanıldıktan sonra saçta uzun süre kalıcı olması için görev görmektedir. Üretici firma tarafından daha iyi sonuçlar alınması için kullanılması tavsiye edilen ürün, saçlara keratin desteğinde bulunarak, yıpranmalarının ve doğal saç yapılarının bozulmasının önüne geçmektedir. Saçlar için adeta bir keratin desteği olan Toppik keratin spreyi, uygulama yapılan dolgunlaştırıcı fiberin rüzgara, yağmura ve terlemeye karşı daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Oldukça kullanışlı ve pratik olan ürünler ile saç rengine en uygun tonu yakalayabiliyorsunuz. Türkiye’de genetik olarak yaygın olan saç renklerine göre tasarlanmış olan ürünleri bulabileceğiniz gibi dış ülkelerde kızıl saç genetiğine uygun fiberler de mevcuttur.

Toppik Kaş Fiberi ile Kaşlar Daha Dolgun

Bütün dünyada kullanılan ve hem erkeklerin hem de kadınların gözdesi olan marka farklı çeşitleri ile de dolgunlaştırıcı görevini yerine getirmektedir. Toppik kaş fiberi de bunlardan biridir. Seyrek kaşlarda yoğun bir etki ile dolgunluk veren ürün, kolay kullanım sağlamaktadır. 2’li bir uygulama ve 2 uçlu bir fırçaya sahip olan Toppik kaş ürünün kullanım aşamaları şöyledir; öncelikle temiz saç yapısına sabitleyici uygulanmalıdır. Sabitleyici kesik uçlu fırça tarafı ile uygulandıktan sonra dolgunlaştırıcı fırçanın diğer ucu ile yeterli olacak miktarda kaşa sürülmelidir. Eğer fırça ucundan fazla fiber kaşa geldiyse kolaylıkla alınabilir. Kaştan terleme, dokunma ve rüzgarla çıkmayacak olan fiber, yüz yıkamada da çıkmaktadır. Çıkabilmesi için sadece makyaj temizleyici bir ürün kullanılmalıdır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here