Toppik Saç Dolgunlaştırıcı İle Saçlara Hacim Kazandırın

0
846

Erkeklerde görülen saç dökülmelerine bağlı olarak seyrekleşmiş saç derisi, estetik durmuyor. Mucize bir buluş olarak, erkeklerin saç dökülmesi, seyrelmesi sebepleri ile saç sermayesinde azalma olan görüntüsüne son veren Toppik, Amerika menşeilidir. Amerika’da ve bütün dünyada saç dökülmelerinin oluşturduğu estetikten uzak görünüme son vermekte olan Toppik, saç dolgunlaştırıcı fiber niteliğindedir. Farklı renk alternatiflerine sahip olan ürün, saçın doğal rengine en yakın tonları ve direkt olarak saçın kendi renginde olan tonları ile beğeninize sunulmuştur. Keratin destekli bir ürün olan Toppik, saçlara uygulandığında hızla etkisini göstererek, uygulanır uygulanmaz saç tellerine tutunuz. Toppik saç dolgunlaştırıcı fiberi, saçsız bölgeye uyguladığınızda başarılı sonuç alamazsınız. Muhakkak saç tellerinin mevcut olduğu seyrelmiş bölgeye uygulamanız gerekmektedir. Bunun sebebi ise içeriğin tutunacak saç tellerine ihtiyacı olmasıdır. Saçsız bölgeye uygulanır ise tutunacak saç telleri bulamaz ve doğal bir görünüm sonucuna ulaşılamaz.

Daha Kalıcı Sonuçlar İçin Toppik Keratin Sprey Kullanın

Rüzgara, yağmura, terlemeye dayanıklı olan Toppik saç fiberi, sadece seyrelmiş saçlar ile açılmış baş derisi arasında saç dolgunluğu gösteren özelliği ile sınırlı değildir. Saçlı bölge ile saçsız bölge arasındaki keskin renk farklılığını da önleyicidir. Saçların sağlıksız oluşu sebebi ile incelmesi ve cansızlaşmasına karşı da etkilidir. Saçlara tutunarak hacim ve dolgunluk kazandıran fiber, anlık bir dip boyası görevi de görmektedir. Dip boyası, postiş izlerinin kapatılması, saç ayrım çizgilerinin kapatılmasında da etkili bir görev üstlenen Toppik saç fiberinin, uzun süre kalıcılığını koruyabilmesi için Toppik keratin sprey ile birlikte kullanılması üretici firma tarafından tavsiye edilmektedir.

Toppik keratin sprey, sprey özelliklidir ve oldukça pratik kullanım sağlar. Farklı renk alternatifleri ve gramajlara sahip olan Toppik keratin sprey, uygulanan dolgunlaştırıcı tozun, zorlu hava koşullarında dahi saçlarda kalıcılığını korumayı sağlar. İçeriğinde saçın doğal yapısında bulunan oranda keratine denk gelecek miktarda protein bulunan ürün,  günlük kullanıma uygunluk gösteren sprey, saç derisine zarar vermez. Sprey ile uygulandığında saçlar ile temas etmesi halinde saçlara zarar vermemektedir. İçeriğindeki keratin proteini saça gelecek zararların önüne geçiyor. Saç estetiğiniz için hem kadınların, hem de erkeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanan Toppik, her zaman her yerde ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here