Toppik Kaş Dolgunlaştırıcı ile Doğal Görünümlü Düzgün Kaşlarınız Olacak

0
505

Seyrek kaşlardan şikayetçi olan hanımlar için tasarlanmış olan Toppik kaş dolgunlaştırıcı ürün sayesinde sadece kaşlara yoğun ve hacimli bir görünüm kazandırmakla kalmıyor ayrıca biçimsiz kaşları da düzeltme imkanı buluyorsunuz. Hanımların en fazla şikayet ettikleri konuların başında gelen az, seyrek, biçimsiz kaşlara artık sorun veriliyor. Toppik, beylerin seyrek saçlarını düşündüğü gibi hanımların da seyrek kaşlarını düşünmüştür ve terleme ile nem ile rüzgar ile yağmur ile kolayca bozulmayan dolgunlaştırıcıyı tasarlamıştır. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünün içeriği keratinle zenginleştirilmiştir ve kaş kıllarına zarar vermez. Formülünde bulunan doğal yağlar sayesinde ne kaş altındaki deriyi ne de kaş folliküllerine zarar vermez. Kaşa ve deriye besleyici bakım uygular. Ayrıca nem kazandırarak sert kaş yapısını yumuşatır. Toppik kaş dolgunlaştırıcı doğal keratin lifi içeriği sayesinde en ince, seyrek kaşları dahi anında kalınlaştırmakta, hacim katmakta ve dolgun görünüm kazandırmaktadır.

Toppik Kaş Fiberi ile Doğal Görünen Güzellik

Doğal kaşları düzenleyerek, şekillendiren ürün farklı renk alternatiflerine sahiptir. Kaş rengine en uygun olan tona boyayan bu ürün, diğer kaş kalemlerinden oldukça lüks ve profesyoneldir. Daha fazla doğal görünen, ten rengi ile ve kaş kıllarının rengi ile uyumlu, kılların doğal yapısına zarar vermeyen, hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilen ürün, her yaştan tüketiciye hitap etmektedir. 3 farklı renk tonu olan Toppik kaş dolgunlaştırıcının içeriğinde saç tellerinde bulunan ile aynı tip özelliğe sahip protein katkısı ve renkli keratin proteinleri vardır. Avokado ve jojoba yağları ile zenginleştirilen formülü, kaş yapısına nem kazandırmakla birlikte sert kaşları da yumuşatmaktadır.

Ürünü kaşa sürdüğünüzde kaşa yapışarak, boşlukları doldurur. Kaşa yapışan ve sadece makyaj temizleme ürünü ile çıkarılabilen dolgunlaştırıcı, uzun süre kalıcı kalınlık ve renk sağlar. Mango, shea ve kakao yağları ile kaşı ve deriyi besleyen ürün, 3 parçadan oluşur. 2 uçlu fırçası ile hem sabitleyici kremi, hem de dolgunlaştırıcıyı kullanabilirsiniz. Her uç farklı bir görev ile daha doğal görünüm sağlamak için tasarlanmıştır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here