Toppik İle Seyrek Saçlar Saniyeler İçinde Dolgunlaşıyor

0
1316

Cazibeli bir görünüm ile günlük yaşantıya devam edilebilir olmanın verdiği haz kolay kolay başka bir olgunun verdiği haz ile kıyaslanamaz. Güzelliğin görülen ve en çok dikkat çeken kısmı saçlardır ve potansiyel yüz güzelliğini de sergilemeye yardımcıdır. Toppik de tam olarak bu aşamada yardımcı olmaktadır. Saç güzelliğinin, yüz güzelliğine ve doğal olarak da güzelliğin bütününe etki ettiği çağımızda seyrelen saç problemlerinizi Toppik mucizesi ile çözümleyebilirsiniz.

Toppik Fark Edilir Bir Değişim Sunuyor

Özellikle saçlarda seyrelme sorunu yaşayan beylerin, seyrek görünümden dolayı duydukları estetik kaygılara son veren Toppik, farklı renk tonları ile en doğal görünümü sağlamaktadır. Keratin içerikli bir toz ve sprey olarak farklı özelliklere sahip ürün çeşitliliği ile seyreklik oranına göre çözüm sunmaktadır. Saç yapısındaki %97 oranındaki keratin içeriğine sadık kalınarak tasarlanan ve geliştirilen Toppik saç dolgunlaştırma fiberleri, keratin yapısını taklit eden %97 oranında keratin proteinine sahiptir.

Farklı boyutlara sahip olan üründe farklı renk çeşitliliğinin de olması pratik bir kullanım sunmaktadır. Saça en doğal görünümü vermeye yardımcı olan simetrik dişli tarak ve birlikte kullanıldığında kusursuz ön çizgi oluşumu sağlayan aplikatör ile saçınıza bir fiber dolgunlaştırıcı uygulamış olduğunuz asla belli olmuyor. Toppik saç dolgunlaştırıcı fiberi, saçın seyrek olduğu fakat saç tellerinin de olduğu bir bölgeye uygulayınız. Fiber saç tellerine tutunduğu için dolgun görünümü destekler ve daha da kalıcı olur. Eğer tamamen saçsız saç derisine uygulama yapılır ise bu iyi ve doğal bir sonuç ortaya çıkarmaz. Aşırı seyrek kısımlara saç tellerine tutunarak kaynaşan fiber uygulamak yerine saç derisine tutan Couvre losyon uygulanmalıdır. Saç dolgunlaştırıcı fiber ile Couvre losyon arasındaki fark; fiber toz özelliklidir ve saç tellerine tutunur. Couvre losyon özelliklidir ve saç derisi ile temas halinde seyrelmiş bölgeyi kapatır.

Toppik saçlı bölge ile seyrelmiş saçların oluşturduğu saç derisi arasındaki renk geçişlerini de kapatıcı özelliklidir. Ayrıca çoklu kullanım özelliğine de sahiptir ve dip boyasına çözümü de getirmektedir. Kısıtlı bir zaman içerisinde olmaktan dolayı dip boyası yaptıramadığınız dönemlerde saç diplerinize Toppik fiber uygularsanız, anlık bir çözüm sağlamış olur ve estetik görünümünüze gölge düşürecek olan bu durumun önüne geçersiniz. Toppik ile sadece seyrek saçlarınızı dolgunlaştırmak veyahut dip boyanız geldiğinde anlık boyama avantajların sahip olmakla sınırlı değilsiniz. Toppik dolgunlaştırıcı fiber ile saç ayrım çizgilerini kapatabilir, postiş izlerini gizleyebilirsiniz.

Siyah, gri, koyu kahverengi, orta kahverengi, açık kahverengi olmak üzere farklı renk seçenekleri mevcut olan bu mucizevi ürünün kalıcılığını arttırmak için Toppik tarafından tavsiye edilen Toppik saç sabitleyici spreyi kullanmanız da fayda vardır. Sabitleyici sprey ile dolgunlaştırma fiberi uygulanan bölgeler elle temas halinde ele gelmez, rüzgara ve yağmura karşı dayanıklılık gösterir iken terlemeye karşı da oldukça dayanıklılık göstererek, kalıcılığını sergiler.

Toppik saç dolgunlaştırıcı fiber ürünleri hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olmak için www.tahtatarak.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Güvenli alışverişin sitesi Tahtatarak.com, ürün siparişlerinizi aynı gün kargoya vererek, kısa sürede size teslim ediyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here