Toppik Hızıyla Seyrek Saç Görünümü Yok Oluyor

0
1125

Genelde erkeklerin dökülmüş saç problemlerini çözümlemek için üretilmiş olduğu düşünülen ve hanımlar tarafından pek tercih edilmeyen Toppik, içerdiği özel formülü sayesinde hanımların da saç problemlerini çözmektedir. Bilinen bir yanlış algı vardır ve marka, özel ürünleri ile bu yanlış algıyı yıkan çeşitlerini her kesime sunmaktadır. Dolgunlaştırıcı saç fiberleri ile hem cansız ve incelmiş saçlara dolgunluk verirken, hem de seyrekleşmiş saçların saç derisi ile uyumsuzluğunu kamufle ederek, yoğunluk kazandırmaktadır. Dökülme oranı yüksek olan saç derisini dolgunlaştıran, dip boyası görevi gören, beyazları kapatan, postiş izlerini yok eden, saç ayrım çizgilerini örten ürün sayesinde Toppik kullananlar her zaman öndedir ve estetik görünümlerinde kusursuzluğu yakalamışlardır.

Renk alternatiflerine sahip olan ürün, kaybedilmiş saç görünümünü önlemesi ile büyük bir kolaylık sağlar. Dip boyası ihtiyacınız var fakat bu uygulama için yeterli zamanınız yok veya acilen özel bir davete katılmanız gerekiyor ise Toppik hemen yardımınıza yetişiyor. Siyah, gri, orta kahve, açık kahve, koyu kahve tonlarından saçınız için en uygun olan rengi tercih edebilirsiniz.

Toppik Dolgunlaştırıcı Her Zaman Kullanılabilir

5 farklı renk türü mevcut olan marka, farklı boyutları ile ihtiyacınızı karşılıyor. Gün içerisinde yanınızda bulundurabileceğiniz ve kullanabileceğiniz rahatlık sunmakta olan ürünün kullanımı da oldukça kolaydır. Tüm saç tipleriyle uyumlu olan saç dolgunlaştırıcı,  ele bulaşmıyor. Terlemeye dayanıklı oluşu ile gün içindeki yoğun tempoya karşı kolaylık sağlıyor. Rüzgar ve yağmura karşı da dayanıklı olan Toppik saç dolgunlaştırıcının keratin sprey ile birlikte kullanılması önerilmektedir. Sabitleyici sprey görevi görecek olan spreyi dolgunlaştırıcı tozu uyguladıktan sonra kullanmak gerekmektedir. saç ve Saç derisi arasındaki renk farkını kapatan ürünü daha önce hiç denemediyseniz, deneme boyunu kullanabilirsiniz.

Bu ürünleri muhakkak kuru saç ve saç derisine uygulamanız gerekmektedir. Ürünü kullanmadan önce şişesini çalkalayınız ve böylelikle karışımı homojen hale getirmiş olur, istenilen başarılı sonucu almış olursunuz. Fiberi seyrelmiş bölgeye uyguladıktan sonra saçlara parmak ucuyla hafifçe vurarak dağıtmanız daha doğal görünüm kazandırır. Dilerseniz uygulama sonrasında saçınızı tarayarak şekil verebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here