Tanaçan Sir Ağda İle Acısız ve Hijyen Uygulama

0
980

İstenmeyen tüylerden kurtulmak artık oldukça kolay ve acısız oluyor. Özel formüllerle hazırlanan sir ağdalar sayesinde artık en kalın kökleri dahi minimum acı seviyesi ile temizlenmiş oluyor. Vücudun her yerinde kullanımı uygun olan sir ağdalar, pudralı ve pudrasız olarak iki farklı şekilde tüketicisine sunuluyor. Pudrasız sir ağda kullanılacak ise uygulanacak bölgeye önceden ince bir tabaka pudra serpilmesi önerilir. Bunun sebebi cildin terlemesi durumunda pudranın emmesini sağlamaktadır. Ayrıca yağlı ciltlerde de yağlı yapıyı emerek, kusursuz ağda uygulaması sağlamaktadır. Pudralı ağdalarda ise ekstra pudra uygulaması yapmaya gerek yoktur. Pudralı sir ağdalar genellikle ince ve hassas bölgelerde uygulanmaktadır.

Tanaçan Sir Ağda Erkekler İçin De Uygun

Tanaçan sir ağda çeşitleri ile istekleriniz doğrultusunda ağda seçimi yaparak, hijyenik bir uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Kartuş sir ağda, tablet sir ağda, kalıp sir ağda, konserve sir ağda ve tek kullanımlık kişiye özel sir ağda çeşitleri ile oldukça geniş bir yelpazeden tüketicisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca soyulabilen Tanaçan inci ağda çeşitleri ile de ihtiyaç olunan kadar ağda ısıtılması imkanı ile ağda tasarrufu ile ekonomik bir uygulama imkanı sunmaktadır.

Tanaçan sir ağda kullananlar acıyı en az seviyede hisseder. Acısız sir ağda uygulaması ile en zorlu bölgelerde dahi deriye zarar vermeden, tahriş etmeden etkisini göstermekte olan ürünler sayesinde estetik görünüm her zaman daha başarılı sonuçlarla nihayete ermektedir.

Tanaçan, erkek kullanıcılar için de uygun sir ağda çeşidine sahiptir. Pembe renkli titanium sir ağda ile erkek kullanıcılar için de uygundur. Sırt, yüz gibi alanlarda etkisini göstermekte olan ağda çeşitleri elle soyulabilir özellikte olduğu gibi sir ağda için özel üretilen sık dokulu, esneme yapmayan, damarsız ağda bezleri ile de uygulama yapmaya müsait olan modellere sahiptir.

İnci ağdalar ince bir tabaka halinde sürülmesi gerekir iken normal sir ağdalar kalın tabaka halinde sürülmelidir. En kısa tüyleri dahi kökünden alarak pürüzsüz bir tene sahip yapan Tanaçan ağdalar, kılı kırmıyor. Batık oluşumuna sebep olmuyor. Çabuk ısınıyor ve pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Çabuk donmuyor. İçeriğindeki balmumu sayesinde cilde zarar vermiyor.