Sarı Saçların Temizlerken Restore Edicisi Schwarzkopf Şampuan

0
559

1898 yılında, kimyager Hans Schwarzkopf tarafından Almanya’nın Berlin şehrinde küçük bir eczane açarak, günümüzün profesyonel saç bakım markası olan Schwarzkopf için çalışmalara başlamıştır. Henkel grubuna ait olan Schwarzkopf, Düsseldorf merkezlidir ve günümüzde dünyanın hemen her yerinde saç bakımı, temizliği, boyama ve şekillendirme alanında ilk tercih edilendir. Schwarzkopf, hem profesyonel salonlar hem de ev ortamında bireysel olarak kullanılabilir ürünleri ile tüm saç tipleri için çözüm sunuyor. Her türlü saç problemini çözüme ulaştırması ile adeta kişiye özel olarak ürünlerini geliştirmiştir. Saç yapısının gerek genetik, gerek coğrafik, gerekse mekanik ve kimyasal etkiler ile çevresel faktörlere bağlı olan zararlara karşı korunmasını sağlamaktadır.

Schwarzkopf Professional, “Saça tutkuyla bağlıyız.” ve “Buklelerinizi biz de sizin kadar çok seviyoruz.” ilkesi ile güvenilir ve uzman kadrosu ile köklü bir hizmet sunuyor. Saça tutku ile bağlı olan Schwarzkopf Professional, tüketicilerinin her yeni gün duymakta olduğu ihtiyaçları ve buna bağlı olarak taleplerini karşılıyor. Açık ve sıcak renklere sahip boyalı saçlara, doğal saçlara, yıpranmış ve normal saçlara özel olarak hazırladığı zengin ve besleyici bakım sunan temizleyicileri ile saç derisini arındırıyor ve saç tellerinin temizliğini yapıyor.

Schwarzkopf Blonde Me Color Enhancing Sıcak Sarı Saç Şampuan

Sıcak sarı tonlar ve zengin karamel tonlarının günlük temizliği için tasarlanmış olan ürün saçları nazikçe temizlerken, elastikiyet kazandırır. Saçları arındırırken bir yandan da nemlendirerek sağlıklı bir görünüm kazandıran Schwarzkopf Blonde Me Color Enhancing, saç renginin dış etkenlerden dolayı zarar görmesine karşı koruma kalkanı oluşturur. Saç tellerinin kalbine dokunarak, besleyen ürün ile pürüzsüz saç yapısına sahip olursunuz. İçeriğinde bulunan keratin, saç boya gibi kimyasal işlemler sonrasında saçların yıpranmasını onararak, direnç kazandırır. İçeriğindeki keratin, dolgu maddesi görevi görür. Saç telindeki yıpranmaya bağlı oluşan boşlukları doldurarak, pürüzsüz görünüm kazandıran içerik, saç yapısını güçlendirir. Saç korteksi (iç kısım, kalp) onarıldığı için güç kazanır.

Schwarzkopf Blonde Me Keratin Restore Sarı Saçlar İçin Şampuan

Sarı renkli saçların renk canlılığını kaybetmeden, temizleyen ve temizlerken de onaran Schwarzkopf Blonde Me Keratin Restore, bütün sarı tonlara hakim olan saçlar için geliştirilmiştir. Saçları ve baş derisini hafif dokunuşlarla nazikçe temizleyerek, yormaz. İçeriğinde bulunan keratin ile saçlarda dolgu görevi görür. Saç korteksinde ve kütikülündeki hasarı onaran, hasara bağlı saç telindeki boşlukları doldurarak, pürüzsüz görünüme sahip yapan Blonde Me Keratin Restore Sarı Saçlar İçin Şampuan, nem dengesini eşitler. Nem oranı eşitlenen saçlara elastikiyet kazandırır. Saçlara doğal parlaklık kazandırarak, saç rengini dış etkenlerin zararına karşı korumaya alır.

Essensity Renk Koruyucu Nem Şampuanı

Kuru ve boyalı saçlara yoğun nem bakımı uygulayarak, kaybedilen nemi kazandıran Essensity Renk Koruyucu Nem Şampuanı, yeşil çay ve aloe vera içeriği ile sadece saçtaki rengi ve nem oranını korumakla sınırlı kalmayarak, stresli saç ve saç derisi için de rahatlatıcı bir tedavi sunar. Bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlayan ürün, saç telinin bütün yüzeyini korumaya alarak, gelebilecek her türlü zarara karşı saçları korumaya alır. Paraben içermeyen, hassas dokunuşlarda bulunan şampuan, güçlü ve dayanıklı olmasına yardımcıdır.

Essensity Renk Koruyucu Onarım Şampuanı

Gördüğü işlemlerden dolayı kurumuş, yıpranmış ve ayrıca boyalı saçlar için nem takviyesinde bulunan Essensity Renk Koruyucu Onarım Şampuanı, derinlemesine bir temizlik uyguluyor. Üstün performanslı arındırıcı görevi ile birlikte saçlara nem desteği verirken ayrıca renk bakımı da sağlayarak, boyalı saçlarda renk korumasını gerçekleştirmektedir. Daha güçlü ve dayanıklı saç yapısına sahip olmanızı sağlayan ürün, paraben içermemektedir. İçeriğinde nar, aloe vera ve badem proteini olmak üzere doğal maddeler bulundurur.

Saçlarınızın günlük temizliğini yaparken, bakımını da gerçekleştirmek istiyorsanız Schwarzkopf şampuan en ideal seçim olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here