Saçlarınızın Yaşlanmasını Davines Renewing ile Durduracaksınız

0
358

Saçlar zamanla keratin eksikliği yaşamaya başlar. Bu saç yapısının doğasında vardır. Keratin eksikliğini gerekli bakım ürünleri ile giderebilirsiniz. Fakat yıllar içinde zamana meydan okuyamaz ve saçlarınızın yaşlanmasının önüne geçemezsiniz. Saçlar yaşlanmaya başladıkça renk değişimine uğrar ki bu da birçok kişinin en büyük derdi olur. Bir yaşlanma belirtisi olarak kendini gösteren beyaz saçlara çözüm bulmak zordur. Tamamen saçların beyazlamasını durduramazsınız ama en azından bu süreçte saçlarınızın hala bebeksi bir yumuşaklıkta olmasını sağlayabilirsiniz.

1980’li yılların başında Bollati Ailesi tarafından birçok saç bakım ürünü geliştirilmeye ve saçlarında güzelliğe ihtiyaç duyan hanımlara sunulmaya başlandı. İtalya’da başlayan bu güzellik garantili çalışmanın sonucunu şu anda bütün dünya olarak almış bulunuyoruz. Zamanla dünyanın birçok ülkesinde en çok tercih edilen marka olarak adından söz ettiren Davines, yıllar içerisinde önce şampuan türevi olarak saçların temizlenmesini sağlayan ürünlerini piyasaya sürdükten sonra şimdi ise onlarca ürününü, geniş bir yelpazeden bizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

İtalya’dan Gelen Yenilik; Davines Renewing

Davines’in içerisinde paraben ve sülfat bulunmayan Renewing serisi de bu gururla sunulan, başarı garantili saç bakım serilerinden biridir. Davines Renewing, yaşlanma karşıtı olarak bizlerin ihtiyaç duyduğu bir alandaki çözümümüz oluyor. İhtiyacımızı karşılamak için şampuan, şampuan öncesi saç derisi ve saçlara yenileyici bakım, durulanmayan yenileyici nitelikli serum ve bakım kremi ile çeşitler vardır.

Davines Renewing, saçların zaman içinde uğramış olduğu tahribattan dolayı aldığı yaralanmaları onarmak ile birlikte yumuşak bir saç dokusu oluşturuyor. Birçok beyaz saç tellerine sahip kadınlar saçlarının sertleştiği, kolay şekil almadığı, elektriklendiği şikayetlerle saç uzmanlarına başvurur. Davines Renewing tam da bu alandaki şikayetlerin çözümü oluyor. Saçların yumuşaklığını %37 oranında arttıran Renewing bakım ürünleri, %29 parlaklık kazandırıyor. Böylelikle yaşlanmış, matlaşmış saçlardan kurtarıyor ve tazelenmiş, canlı, genç saç tellerine sahip bir görünüm kazandırıyor. Zaman içerisinde saç köklerinin uyuması, işlevini yerine getirememesinden dolayı saçlarda dökülmeye bağlı olan seyrekleşmeye ise %29 oranında arttırdığı hacim ile son veriyor.

Davines Renewing yaşlanma karşıtı seri ile saçlar daha sıkı bir yapı kazanıyor ve üstelik gerekli olan günlük bakıma kavuşuyor.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here