Saçlarınızı Yaza Kerastase Güneş Sonrası Bakım Ürünleri İle Hazırlayın

0
416

Yaklaşmakta olan yaz dönemi için saçlara uygulanan bakımı arttırmak gerekiyor. Saçlar için yoğun etkili bir koruma sağlayarak, yaz mevsiminin beraberinde getirdikleri güzellikler ile birlikte zararlarına da hazırlı olmak gerekmektedir. İçimizi ısıtan güneşin, o sıcacık ve huzur veren yanının bir de görünmeyen yüzü vardır. Güneş ışınlarının direkt olarak saça temas etmesinden kaynaklı saç boyalı ise renkte solma olacak, kuruma olacak, yıpranmalar da buna eklenecektir. Yaz döneminde saçlar sadece güneşin zararlı olabilecek ışınlarından kaynaklı tahribata uğramakla sınırlı kalmayacaktır. Deniz turizmini tercih ederek, geçirilecek olan tatilde denizin tuzlu suyu, havuzdaki klor da buna eklenecektir. Saçlarınızı yaz mevsimine, ilkbaharın bu en güzel günlerinde hazırlamaya başlar iseniz, en az hasar ile kurtulmuş olursunuz.

Kerastase Soleil Bain serisi “Apres Güneş Sonrası Bakım Şampuanı”  ile saçları bütün yıpratıcı etkilere karşı saçları koruyor. Güneşten, deniz suyundan, klordan korumanın yanı sıra saçları yıpratmadan derinlemesine temizliyor. Saçın diplerinde ve yüzeyindeki bulunan sprey, köpük, jöle vb. kalıntıları temizleyen Kerastase Soleil Bain şampuan, denizin tuzu ve havuzun klorunun da saçta tutunmasının önüne geçerek, deniz ve havuz sonrası saçları koruyor. UV filtreli Kerastase Soleil Bain şampuanları, boyalı saçlarda saç rengin solmasının ve akmasının önüne geçiyor.

Kerastase Soleil Bain “Yaz Serisi” İle Bakımınız Güneşe Karşı Olsun

Bütün bir yaz boyunca saçlarınızın daima canlı, daima parlak ve yumuşak olmasında oldukça etkili olan Kerastase ürünleri, saçın nem dengesini kontrol altında tuttuğu için oluşabilecek kuruluğun önüne geçer. İçeriği özel bileşenler sayesinde renk deformasyonu yaşanmasını engellen şampuan, saç renginde bütünlük sağlayıcıdır. Pro-Vitamin B5 içeriği ile saça nem kazandıran Kerastase Soleil Bain “Yaz Serisi”,  her saç tipinde günlük saç bakımı ve temizliğini gerçekleştirebilen özelliklidir.

Kerastase Lait Richesse bakım kremi ile saçlarınızın güneş sonrası ihtiyaç duyduğunu verebilirsiniz. Yaz mevsiminin güzel fakat güzelliğiyle birlikte zorlayan şartlarına karşı saçlarınıza yoğun bakım uygulamak için ideal olan Kerastase bakım kremi, güneş banyosu akabininde hassaslaşan saç yapısını korumaya alıyor. Maruz kalınan çevresel ve dış faktörlerin etkisi ile oluşan nem dengesindeki sorunu gidererek, denge kuruyor. Etkileri ve yararları tıpkı Kerastase Soleil Bain şampuan gibidir. Saçlarda boya var ise renk akmasının önüne geçiyor, saç bütününde renk eşitliği sağlıyor. Günlük kullanım için uygun olan kremi, bütün yaz boyunca yanınızdan ayırmayacaksınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here