Saçlarınızdaki Beyazları Davines Mask Vibrachrom ile Kapatın

0
465

Davines Mask saç boyası kullananlar her zaman kullandıkları boyadan memnun kalıyorlar. Bu memnuniyet taşıdıkları özgüven ile belli oluyor. Saçlar daha doğal bir görünümde, daha parlak oluyor. Doğal saç görünümü sunarak parlaklık ve ışıltı veren Davines Mask Vibrachrom, boyama yaparken saçlara bakım da uygulamaktadır. Saçları boyarken bakım yapan nadir boya çeşitlerinden olan Mask Vibrachrom, süt proteinleri içermektedir. İçerdiği süt proteinini kinoa proteini özleri ile destekler ve saç tellerine çok yönlü bakım uygular.

Kadınların saç boyası sonrasındaki şikayetlerini sonlandıran boya çeşidi, bir devrim niteliği taşıyor. Boyanın saç tellerinde sertleştirme ve kurutma etkisini sonlandırarak, nemi koruyor ve yumuşacık kadife dokunuşlu saçlara sahip yapıyor. Saç derisini kurutmuyor. Kurumayan saç derisinde nem dengesi bozulmadığı ve boya yakmadığı için deri tahriş olmuyor. Pullanmalar, kepek görünümlü deri tahribatı şikayeti olmuyor. Omega 9 içeren bakım maddesine ve fosfolipid ile saçlarda rengin uzun süreli kalıcılık sağlamasında önem taşıyor.

Davines Mask Vibrachrom Saç Boyaları

Çoğu boya beyaz telleri kapatmada yetersiz kalır. %100 beyaz kapatamaz ve bu sebeple boyalı saçta renk kusurları olur. Davines Mask Vibrachrom saç boyalarında böylesi bir renk dalgalanması görülmez. Saçlar her zaman tek renktedir ve canlıdır. Yüksek bakım etkisi ile ektsra parlaklık kazandırır.

Davines kalitesi ile tasarlanan boya serisinin renk kartelası oldukça geniştir. Sıcak, soğuk ve doğal renklere sahip olan seride kendi özel tonunuzu da oluşturabiliyorsunuz. Her saç boyasında olduğu Davines Mask Vibrachrom saç boyalarında da aktivasyon gerekmektedir. Oksidan seçimini içerik bakımından uyum sağlayacak, birbirini destekleyecek olan aynı seriye ait oksidanlardan yapılmalıdır.

Röfle, balyaj, ana tonda boyama, farklı renkte boyama ve saçı minimum 4 tona kadar açma imkanı sunan bu seride sıra dışı bir boyama sizi bekliyor. Sıklıkla saçı açma işlemi sonrasında, açık renklerin kullanıldığı tonlara sahip saç tellerinde bir sertlik olur. Fazla işlemi kaldıramayan, boya yüklemesi ile de yapısı bozulan açık renkli saçlarda artık ipek yumuşaklığı olacaktır. Davines Mask Vibrachrom kataloğunu inceleyerek, renk çeşitleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here