Saçlarına Özen Gösterenlerin Tercihi; Loreal Boya

0
536

Her kadının tarzı farklıdır ve her kadın kendi özgün tarzı ile yaşamını sürdürmek ister. Bu bazen saç kesimi, bazen saç rengi, bazen kıyafet, bazen kullanılan aksesuarlar ile kendini göstermektedir. Bazı kadınlar cesaretli bir görünüme sahip olmak ister iken, bazı kadınlar daha sade ve şık olmayı, bazıları ile sıra dışı tarzı ile herkesten farklı olmayı isterler. Fakat bütün bunlar olurken dikkat edilen bir husus vardır ki o da en önemli tarz vurgusu olarak kendini gösterir; saçlar. Saçlar her kadının en çok değer verdiği güzellik faktörüdür. Bakımlı, canlı, parlak, gösterişli saçlara sahip olmak isteyenler çeşitli saç bakım ürünleri kullanırken eğer boyalı saçlara sahiplerse saçlarını renklendirmede tercih ettikleri boyaya da dikkat ederler.

Yağ İletim Sistemi Loreal Boya Farkını Gösteriyor

Kadınların çok fazla dile getirmediği ama oldukça dikkatli olduğu husus boya seçimi oluyor. L’Oréal de tüketicilerin isteklerini karşılamak üzere kusursuzca geliştirilmiş boyalar sunuyor. Inoa bunlardan biridir. Saç boyasından çok daha ötesi olan Loreal inoa, klasik boya çeşitlerini geçmişte bırakıyor. L’Oréal laboratuvarlarında yıllarca süren araştırmalar sonrasında üstün performans sergileyen bir saç boyama tekniğini yeniden keşfedilerek, tasarlanmış olan Inoa boya, saçları renklendirirken aynı anda bakım da yapmaktadır.  İleri teknolojili “yağ iletim sistemi” ile geliştirilmiş ve hazırlanmış olan Loreal boya, saçın doğal koruyucu tabakasının korunmasını sağlıyor. Saç derisini yumuşatıyor ve saçları pürüzsüz görünen parlak bir yapıya kavuşturuyor. Amonyaksız olması sayesinde kokusuz olan Loreal boya, saçlar boyanır iken rahatsız eden kokusu ile ne tüketicisine ne de uygulayıcısına zarar vermiyor. Ayrıca baş derisini yormuyor.

Yağ bazlı eşsiz bir iletim teknolojisine sahip olan Loreal boya ile saçlarınızın yıpranmadan, korunarak boyanmasını istiyorsanız zaman kaybetmeden uygulamaya başlayabilirsiniz. Oldukça kolay kullanımı olan boyanın karışımı için mutlaka ürün kutusu içerisinde size sunulan uygulama ve karışım tarifini okuyunuz. Kendi kendine hızlıca emülsiyon haline gelebilen karışım ile pratik bir kullanım sunar iken boyama uygulamasının da zamanını kısaltıyor. Saç telinin doğal lipit ve amino asit seviyesini koruyarak boyayan ürün geniş renk yelpazesi ile her tarza ve yaşa hitap ediyor.