Saçların Enerji Deposu;  Kerastase Maske

0
417

Kurumuş, nemsiz ve bütün bu sebeplerle beraberinde gelen problemlere saç maskesi kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Yoğun bakım uygulayan maskeler, özel bir bakım şampuanından, bakım kreminden, bakım yağından çok daha etkilidir. Üst sınıf bir saç bakımı için Kerastase maske kullanmanız gerekmektedir. Saçınızın problemine göre çözüm sunmakta olan maskeler ile daha kuvvetli saç telleri ve direnç kazanmış bir yapı kazanabilirsiniz. Saçların tipine göre, hasar derecesine göre uygun bir maske seçerseniz, kısa zaman içerisinde hızla etkisini görür ve onarılmış saç yapısına sahip olursunuz.

Kerastase Maske Kullananlar Saç Sorunlarına Çözüm Buluyor

Kerastase maske ile bazen saçların yıpranmış yapısını onarmış olur, bazen elektriklenen ve kabaran şekil alması zor saçları sakinleştirebilir, cansızlaşan ve matlaşan saçlara parlaklık ve canlılık kazandırabilirsiniz. Kıvırcık, dalgalı saç tiplerinde kıvrımları daha belirgin, daha net, yumuşak yapılı ve oldukça güçlü görünen hacim kazanmış buklelere sahip olabilirsiniz. Isısal işlem görme sebebi ile saç uçlarında kuruma, çatallaşma olur. Kerastase maske kullanarak, bu durumun önüne geçebilir ve saçları görebileceği ısıya karşı koruma altına almış olursunuz. Saç probleminize en uygun olan maske ile sadece saç sorunlarını çözmekle kalmaz, ayrıca saçlarda oluşabilecek potansiyel sorunların da önüne geçmiş, herhangi bir dış faktörde kaynaklı olarak yıpranma olmasını da engellemiş olursunuz.

Kerastase markalı maske çeşitleri markanın her saç tipine ayrı olarak tasarlamış olduğu bakım ürünleri serilerinde bulunmaktadır. Birbirini tamamlayıcı ürünler olarak kullanılacak bakım ürünleri sayesinde saç kökünden başlar saç ucuna kadar etkili bir performans sergilenebilir. Öncelikle saçınızın tipine ve problemine uygun bakım sunacak olan içeriğe sahip seriyi belirleyin. Serinin şampuanını kullanarak saçı kirinden derinlemesine arındırın. Saç köklerindeki kan dolaşımını hızlandırın. Kan dolaşımı hızlandığı için saç döngüsü harekete geçer ve sağlıklı bir yapı oluşması sağlanır. Şampuan sonrası bakımı destekleyecek olan bakım kremi ve ardından daha yoğun etkiyle çözüme ulaşmak için Kerastase maske kullanın.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here