Saçlara Yeni Nesil Tangle Teezer Tarak Lazım

0
489

Sağlıklı saçlara sahip olmak için yalnızca bakım ürünleri kullanmak yeterli olmuyor. Bakım işlemi sonrasında ve günlük yaşamda saçların taranması gerekiyor. Saçları yıpratmadan, saç tellerini ve saç derisini zorlamadan taramak için uygun bir tarak seçimi oldukça önemlidir. Fakat saçlarına önem veren hanımlar, saçlarını taradıkları taraklara yeterli olan önemi vermiyor. İyi bir tarak ile saçları yıpratmadan, kopmalara sebep vermeden, dolaşıkları zorlamadan açan ve saç derisine masaj yaparak, kan dolaşımını hızlandırarak hayatı daha enerji dolu sürdürebilirsiniz. İnsanın kendini iyi hissetmesi ile kendine güvenmesi, güzelliğinden emin olması ile enerji dolu olması paraleldir. Biri ne kadar iyi ise diğeri de bir o kadar iyidir. Güzellik ne kadar artıyor ise hayatı keyifle yaşamaya devam etmek de o kadar artıyor. Tangle Teezer tarak çeşitleri de tam olarak bu güzelliği sürdürmeniz için yardımcı oluyor. Büyük, küçük her yaştan kullanıcıya hitap eden yeni nesil tarakları ile oldukça sağlıklı bir tarama gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Tangle Teezer Nedir?

Tangle Teezer nedir sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bu ürün uzun ve yıpranmış saçlarda görülen dolaşmış saç yapısını tahribata neden olmadan açar. Özel materyaller ile tasarlanan, ergonomik yapılı, şık ve her kesime hitap eden renk çeşitleri ile vazgeçilmez bir saç ekipmanıdır. 5 farklı seri ile saç yapısına ve saçın ihtiyacına göre tarama gerçekleştirebilecek tarak modelleri vardır. Bu modeller:

The Original serisine dahil olan modeller, hem kuru hem de ıslak saçlarda rahatlıkla tarama sağlar iken saç tellerine hassas davranarak, koparmadan tarıyor.

Salon Elite serisi modelleri, profesyonel kullanım için de uygundur. Salonlarda da kullanılabilen bir tasarımı vardır.

Aqua Splash serisi ürünleri, uzun saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Uzun saçların duşta rahatlıkla tarama uygulaması yapması için geliştirilmiştir.

Compact Styler tarak modelleri, günlük kullanım için özel olarak tasarlanmıştır.

Magic Flowerpot, çocuklar için geliştirilmiştir ve çocukların canını yakmadan, tarama işlemini eğlenceli bir hale getirir.

Tangle Teezer, güzellik ödülü almış bir markadır ve kalitesini ilk kullanımda hemen hisseder, saçlara sunduğu rahatlığı hemen fark edersiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here