Saçınızın Kuruluk Derecesine Özel Bakım Kerastase Nutritive İle Mümkün

0
504

Çeşitli saç problemleri arasında en çok görülenlerden olan kuruma, beraberinde birçok olumsuzluğu da getirmektedir. Nemsiz kalan saç tellerinde oluşan kuruluk; saçın hassaslaşmasına, kolay taranmamasına ve tarama esnasında fırça darbelerinden zarar almasına, solgun ve mat görünüm, bakımsız duruş ve daha nicesi ile kendini göstermektedir. Aslında sadece tek bir nedene bağlı olan saç problemi sebebi ile sanılır ki saçın onlarca sorunu vardır. Böylesi bir yanlış ve yanılgılı sanıyı yıkmak için saç problemini doğru tespit etmek gerekmektedir. Saçınızda kuruluk var ise mutlaka nemlendirici destekli bakım ürünleri kullanmak gerekmektedir. Saçın temizliğinden, parlak görünüm kazanması ve onarımına kadar destekte bulunmakta olan şampuan, saç kremi, maske, bakım yağı veya sütü ile kuru saç probleminden kurtulabilirsiniz. Profesyonel salonlarda kullanıldığı gibi ev ortamında da bireysel olarak kullanabileceğiniz, kuru saçlar için geliştirilmiş olan Kerastase Nutritive serisi, muhteşem bir etki ile saçları nemlendiriyor. Üstelik saçın kuruluk derecesine göre nemlendirme yaparak, kişiye özel saç bakımı sunuyor. Irisome Bain Satin 1 ve Irisome Bain Satin 2 bakım ürünleri ile etkili bir nemlendirme uygulayarak, saça ihtiyacı olan nemi takviye ederken, diğer yandan da besler ve kuvvetlendirir.

Kerastase Nutritive Susuzluğu Gideriyor

Hafif kuru saçlar için geliştirilmiş olan Kerastase Nutritive Irisome Bain Satin 1 Nemlendirici Şampuan, saç kütikülündeki kurumadan kaynaklanan yıpranmaları giderir. Hasarlı saç tellerinin onarır. Kuru ve nemsiz olmasından dolayı sönük, mat, cansız görünümün önüne geçer. Saçların kolay şekil almasını sağlayan şampuan, saçta derinlemesine temizlik yaparken saç tellerinin içine nüfuz ederek nemlendirir ve susuzluğu giderir. Saçlarda temizlikten kaynaklı havadar bir his oluşturarak, rahatlatır.

Aşırı kuru saçlar için geliştirilmiş olan Kerastase Nutritive Irisome Bain Satin 2 Kuru Saç Nem Şampuanı ise saçlarda 1 numaralı ürünün etkisinde bulunmakla birlikte daha yoğun bir nemlendirme uygular. Daha yoğun bakımı ile saçın susuzluğunu iyice gidermektedir. Bu serinin içeriği hazırlanırken iris çiçeğinden ilham alınmıştır. Dirençli ve güçlü kök yapısına ve anti-oksidan özlere sahip olan ürün, saç yapısı yoğun bir beslenme desteğinde bulunur. Süreklilik gösteren bütün saç kuruluğuna karşı da uzun süreli kalıcı çözümler sunarak, uzun ömürlü bir nem takviyesi etkisinde bulunur.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here