Saçın Doğal Yapısını Koruyan Boya; Loreal Saç Boyası

0
1372

Hanımların estetik görünümü saçlarının bakımlı olması kadar, ten renklerine uyumlu olan saç renkleri de tamamlar. Ten ile uyumlu olan saç renkleri, kadınların daha cazibeli, gösterişli, özgüvenli ve oldukça dikkat çekici olmalarını sağlamaktadır. Loreal saç boyası, kadınların estetik görünümünü tamamlamaları için en önemli detay olan saç renklerini geniş bir yelpazeden sunmaktadır. Loreal Inoa saç boyası alternatifleri arasında ana renkler, yoğun renkler, açık renkler, koyu renkler, mix, bej ve sıcak kahverengi tonlar, dore renkler, kızıl renkler, bakır renkler ve diğer birçok tonlar bulunmaktadır. İddialı bir saç boyası kartelası ile her kadının kendinden bir parça bulabileceği renkler mevcuttur. Saçlara zarar vermeden, boyama esnasında adeta bakımını yapıyor gibi saçları renklendiren Loreal saç boyası, saçınızın doğal yapısını koruyor.

Farkınızı Inoa Saç Boyası Renkleri İle Sergileyin

Yıllarca süren laboratuvar çalışmaları sonrasında ulaşılan saç boyama tekniği ile tasarlanan ve geliştirilen Inoa, L’Oréal farkı ile saçlarınıza mucize dokunuşlarda bulunuyor. İleri teknolojili saç boyası, yağ iletim sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde saçın doğal yapısı bir koruyucu tabakası tarafından korunmaktadır. Boyama uygulaması esnasında saç derisi ile temas eden boya, deriye zarar vermez. Saç derisine yumuşak bir his kazandırarak, genelde kimyasal içerik sebebi ile yanan saç derisinin boyama sonrasında kepek görünümü oluşturmasının önüne geçerek, derinin soyulması engellenmiş olur. Sağlıklı bir saç derisi ve saç telleri ile birlikte size özel renklerin keyfini sürebilirsiniz. Loreal inoa saç boyası çeşitlerinin içerisinde amonyak bulunmaz. Kokusuz olan ürün, boyama sırasında baş derisinin rahatsız olmasını engelleyeceği gibi rahatsız bir kokudan da uzak ferahlık sağlayacaktır. Saçlara canlılık, pürüzsüzlük ve parlaklık kazandıracak olan saç boyası renkleri, her tona sahip olmasıyla mümkün olmayan bir isteğin hayal kırıklığını yaşamanızı önlüyor. Saçlarınızda görmeyi hayal ettiğiniz renkleri bulabileceğiniz saç boyaları eşsiz bir konfor sunarak hem saç derinizi, hem de saçlarınızı koruyor. Saç derisi konforu sunan Loreal saç boyası, kendi kendine hızla emülsiyon haline gelebilen bir karışıma sahiptir.

Saç tellerine özen göstererek renklendirme sağlarken bir diğer yandan da boya sonrası doğal yumuşaklığın korunması sağlanır. Loreal saç boyası renkleri ile 3 tona kadar açma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Kesin ve belirgin renkler sağlarken, saçlarda kökten uca renk bütünlüğü ve eşitliği de sağlamaktadır. Beyaz saçları mükemmel derece kapatan saç boyası renkleri, yansımalı tonlarda 50 renk seçeneği sunarak, kusursuz bir boyama sağlıyor.

Saçlarınıza gereken değeri vermek için boyama uygulaması sonrası muhakkak boyalı saçlarınızın için geliştirilmiş olan bakım ürünlerini kullanarak, kalitesiz temizleme ürünlerinin saçlarınıza zarar vermesinin önüne geçin. Boya seçiminiz gibi saç bakımınız için yapacağınız seçimlerde de her daim dikkatli olun.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here