Saç Sorununa Uzun Ömürlü Çözümü Loreal Ürünlerinde Bulacaksınız

0
434

Saç bakımını kökten uca yapan ürünleri ile her alanda yardımcınız olan ve problemleri uzun süreli olarak ortadan kaldıran Loreal, profesyonel destekçiniz oluyor. Hem erkek, hem de kadın saç yapısına göre ürünlerinin içeriğini zenginleştiren, geliştiren ve özel olarak tasarlayan marka; argan içeren mucizevi yağ serisi, boyalı saçlarda renk koruması sağlayan Inoa serisi, seyrekleşen ve cansızlaşan saçlara yoğunluk veren, hacim katan Serioxyl serisi, saçlardaki beyazlığı kapatan Hair Touch Up serisi ve her türlü saç sorununu çözmede uzman olan Expert serisi ile yardımcınız oluyor. Çeşitli alanlarda istekleri karşılayan bütün bu seriler sayesinde saçlar daha bakımlı görünüm kazanmakla birlikte bütün dış faktörlerin zararlarına karşı korunuyor. Loreal, özellikle saç uzman serisi ile çok yönlü bir bakım uygulamaktadır. Onarıcı seri, yıpranmış saçlar, kuru saçlar, düzleştirici seri, röfleli saçlar, keratin yükleme, saç problemleri, bukleli saçlar, beyaz saçlar, boyalı saçlar ve ekstra hacim saç bakım ürünleri ile her sorunda çözücü oluyor.

Loreal İle Saçlar Keratine Doyuyor

Keratin eksikliği sebebi ile yıpranan, güçsüzleşen, matlaşan ve cansızlaşan saçlara keratin yüklemesi uygulayan bakım ürünleri önerilmektedir. Yıpranmış ve zayıflamış saçlar yoğun keratin bakımı yapmakta olan bu serisinin ürünleri ile yıpranan saç güçlenmiş olur. Saça zamanla yitirmiş olduğu keratini takviye ederek, keratin oranını dengeler, düzene sokar ve korumaya alır. Daha sağlıklı bir yapı kazandırmakta olan serinin ürünlerini kullandığınızda saçınızın kütikülü(etrafı, dış yüzey) koruma kalkanı ile kaplanmış olur ve dış etkenlerin yıpratıcılığına karşı daha dirençli bir yapı sağlar. Saçı kırıklara karşı %70 daha dayanıklı yapar. Yumuşak, güçlü, bakımlı ve dayanıklı bir yapı kazandırmak için içeriğini “Pro-Keratin Complex” ile zenginleştirerek, saçın temel yapı maddesini yenileyen bu özel seri, “Incell Teknolojisi” ile saçın kalbine iner ve saç telini içten onarır.

Loreal, her serisinde ayrı bir teknolojiden yararlanarak, kısa sürede en başarılı sonucu almaktadır. Özel formülü, teknolojisi sayesinde saçları hem doğal yapısına kavuşturan, hem de dalgalı, kıvırcık veya düz saçlarda saçın şeklini daha belirginleştirmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here