Saç Derisi Problemlerine Çözüm: Kerastase Specifique

0
727

Saç derisinde görülen can sıkıcı problemlerden dolayı psikolojiniz mi bozuldu? Kendinize olan özgüveniniz mi eksildi? Günlük yaşantınızda aksamalar oluyor ve bu sizi mutsuz mu ediyor? Canınız acıyor ve saçlarınızın sağlığını mı kaybettiğini düşünüyorsunuz? Eğer bu ve benzeri sorunlarla baş başaysanız, sorunlarınızı hafife almayın ve saç derinizdeki problemi gidermek için harekete geçin!

Özellikle genetik nedenler olarak geçiştirilen saç dökülmeleri, aslında genetik devamlılığın çok daha ötesinde bir mânâ taşıyor. Her ne kadar saç dökülmesi denildiğinde genetik, demir eksikliği, guatr, hamilelik, doğum, mantar, stres, mevsimsel değişiklik öncelik taşıyor olsa da saç derisinde bir cilt problemi olarak yer edinmiş egzama, tahriş ve benzeri tahribata uğramış deri de neden olmaktadır. Bunun sebebi ise; saç kökleri tahriş, yaralı deriden dolayı nefes alamıyor, kök kısmı tıkanıyor, saç köküne baskı oluyor ve saçlar kökte tutunamıyor. Kan dolaşımı aksıyor, saçlar beslenemiyor, kök çürümeye maruz kalıyor. Bütün bunlar saç tellerinin görünümünü gözle görülür biçimde olumsuz yönde değiştirirken, kaşıntı yapıyor. Aşırı yağlanmaya (tahriş olan deri, kendini onarmak için fazla sebum üretiminde bulunur ve bu da saçların aşırı yağlanmasına sebep verir), kepeğe, mikrop oluşumuna, oluşan mikrobun bulaşmasına, saç köklerinin ölmesine ve çok çeşitli sağlık sorunlarına sebep olur.

Kerastase Specifique Saç Problemlerine Etkili ve Uzun Süreli Çözüm Oluyor

Erkekler ve kadınlarda görülen bu tür saç problemleri psikoloji üzerinde olumsuz etkiler bırakmaktadır. Kendinize bir iyilik yaparak, saç derisi problemlerinizi gidermek için Kerastase tarafından geliştirilen Specifique ürünlerini kullanabilirsiniz. Kerastase Specifique, bütün saç problemlerine kısa sürede etkili ve uzun süreli çözüm sunuyor

Kuru, normal ve yağlı saçların deri problemlerine çözüm olan Kerastase Bain Riche Dermo Calm şampuanlar, saç derisine nem takviyesi yapar ve nem dengesi kurar. Böylelikle kurumaya bağlı problemleri giderir.  Saç derisindeki hassasiyete göre nazikçe ve derinlemesine temizlik yapan Kerastase Specifique şampuan, hipo-alerjenik(alerji riskini en aza indirir) özelliğindedir ve duyarlı cilt tipleri tarafında güvenle kullanılabilir. Saç derisini nemlendirerek, nemsizlikten kaynaklanan kuru ve gergin yapıyı ortadan kaldırır. Kaşıntıları, kızarıklıkları önler. Kütikülü (saç yüzeyini) yeniden yapılandıran şampuan, uzun süreli hacim etkisiyle zayıflayan saçları kalınlaştırarak, dolgun görünüm kazandırır. Özel Dermo etkisiyle, saç köküne ulaşır ve güçlü saç yapısı oluşturur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here