Roxhel Hair Plus Şampuan İle Saç Dökülmesi Önleniyor

0
822

Çağımızın sorunu; saç dökülmesi. Cansızlaşan, incelen saçlar bir dönemden sonra dökülmeye ve saç köklerindeki durgunluktan dolayı da tekrardan oluşmamaya başlar. Hem erkekler, hem de kadınlar tarafından yaşanılan bu sorun öylesine bir hal alır ki artık yapılan hiçbir iş keyif vermez, kişilerin kendine özgüveni kalmaz, estetik görünümden uzaklaşıldıkça sosyal hayat ve günlük yaşam olumsuz yönde etkilenmeye başlar. Böylesi bir durum ile karşılaşanlar için özel olarak geliştirilen “Roxhel Hair Plus Dökülme Önleyici Şampuan”, erkek ve kadınlar için günlük kullanıma uygundur. Uygulandığında baş derisindeki kılcal damarlarda kan dolaşımını arttırır.

Daha sağlıklı saç yapısı ve saç kökleri için vitamin, mineral desteğinde bulunarak saç köklerini beslerken, derinlemesine arındırarak, saç köklerini temizler ve nefes almasını sağlar. Zengin içeriğe sahip olan Roxhel Hair Plus Şampuan, tüm saç tiplerinde kullanılabilir olmak üzere formüle edilmiştir. Saçlarda ve saç derisinde temizlik yaparken sebum, pH dengesini de sağlayan ürün, pH 5.5 oranı ile saçları ve saç derisini yormuyor. Bitkisel ekstreler ile zenginleştirilerek hazırlanan Roxhel şampuan, A,B1,B2,B5,B9 vitaminlerine ve bakır, çinko, demir, kalsiyum minarellerine sahiptir. Vitamin ve mineraller ile saç köklerini besleyerek saç tellerini kalınlaştıran, sağlıklı bir yapıya sahip yapan, daha canlı, daha güçlü saç yapısı oluşturmaktadır. İçeriğinde bulunan vitaminler ile saçın uzamasını ve güçlenmesini sağlarken, mineraller ve Flavonoidler (Apigenin) ile kılcal damarları genişletir, buna bağlı olarak kan dolaşımını arttırır. Bütün bu özelliklere sahip olan Roxhel Hair Plus Şampuan, saçların beslenmesine yardımcı olmaktadır. Beslenen kökler ile saç oluşumunu desteklemekte ve saç dökülmesini engellemektedir.

Saç dökülmesini önleyici ve saç oluşumunu uyarıcı özellikli olan ürün, zayıf kıl köklerini harekete geçirerek, saç döngüsünün büyüme fazını uzatmaktadır. Şampuanın kullanımı şöyledir: Öncelikle nemli saç ve baş derisine yeterli olacak miktarda şampuan uygulanmalıdır. Masaj yapılarak köpürtülmelidir. Saçta 2 dakika beklettikten sonra bol ve ılık su ile durulanmalıdır.

Roxhel Hair Plus Tablet Saçların Yeniden Çıkmasına Bilimsel Destek Sunuyor

Dökülen saç köklerinden yeniden saç çıkmasına bilimsel destek sunan tablet, kadın ve erkeklerde kullanılabilir olmak üzere formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan antioksidan etkili maddeler ile saç foliküllerindeki dejenerasyon engellenir ve yaşlanma belirtileri geciktirilir. Bununla birlikte oksidatif reaksiyonları engelleyerek ve serbest oksijen radikallerinin de ortamını temizleyerek, oluşumlarının önüne geçer. Saç dökülmesinin ana nedenlerinden olan her türlü zararlı oluşumun engelleyicisidir. Antienflamatuar etki ile foliküllerdeki inflamasyonu baskılayan “Roxhel Hair Plus Tablet” sağlıklı saç gelişimini desteklemektedir. Saç yapısını dejeneratif etkilerden kurtararak, saç folikülleri aktif hale geçiren Roxhel tablet, yeni hücre üretimi başlatır. Bu başlangıç sayesinde saç dökülmesi durur ve yeni, sağlıklı saçlar oluşarak, çıkmaya başlar. Roxhel Hair Plus Tablet, dolaşım düzenleyen etkisi ile saçlı derideki kan akışını düzenler. Saç foliküllerindeki mikro sirkülâsyonu arttırması ile daha sağlıklı ve parlak; kalın ve güçlü saç yapısı kazandırılmış olur.

Roxhel Tablet kullanıldığında etkisini yalnızca saçlı derideki kıl foliküllerine gösterir. Vücuttaki diğer bölgelerde olan kıl foliküllerini etkilemez. Böylelikle saç derinizden başka vücudunuzun herhangi bir yerinde kıllanma olmaz. Yapılmış klinik çalışma ile kanıtlanan benzersiz formüllü Roxhel tablet, özellikle kadınlarda görülen menopoz sonrası ya da doğum sonrası saç dökülmelerinde, saç kıran oluşmasında, stres, kötü beslenme veya cerrahi girişim ya da doğum kontrol hapları sebebi ile oluşan dökülmelerin de önüne geçmektedir. Bunlarla birlikte diyete bağlı hızlı kilo kayıplarında, tiroid bezi hastalıklarında ve saçlara kötü bakım (temizlik eksikliği) sebeplerle oluşan saç dökülmelerinde de etkilidir. Kadınlardaki bu ve benzeri nedenlere bağlı olarak görülen saç kayıplarında, saç beslenmesine destek olarak kullanılan Roxhel Hair Plus Tablet, kırılan, matlaşan, cansızlaşan saç görünümün düzeltilmesi için de kullanılabilir. Roxhel Hair Plus Tablet, her gün günde 2 defa yemeklerden sonra tok karnına 1 tablet olarak alınmalıdır. Roxhel ile saçlar daha canlı ve saç dökülmesi problemi unutulmuş oluyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here