Renewing Ailesi Saçlarınızdaki Yaşlanmanın Önüne Geçiyor

0
454

Saçlarınızın yaşlanmasını önleyebilir ve saçlarınız için en ideal bakımı doğal içeriklerle yapabilirsiniz. Peki, ama nasıl? Davines doğa ile teknolojiyi harmanladığı Naturaltech serisi ile çözüm bulduğu saç problemlerinde kişiye özel bakım ürünleri ile başarıya ulaşmıştır. 1983 yılında saç güzelliği için çalışmalara başlayan Bollati Ailesi, daha sonra geliştirmiş olduğu ürünler ile başarılı olmuştur. Dünyaya nam salan Bollati Ailesi, İtalya’da laboratuvarlarında geliştirmiş olduğu saç bakım ürünlerini şu an bütün dünyaya ulaştırmaktadır. Seksenden fazla ülkede saçlarına önem verenlerin tercihi olan Davines, Naturaltech serisinin Renewing Ailesi ile 4 farklı mucize ürünü sizlere sunuyor.

Saçlardaki yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmakla birlikte, saçların yaşlanmaya karşı direnmesini sağlayan bu özel seri tamamen doğal içeriklerle zenginleştirilmiştir. Yaşlanma karşıtı Renewing, içeriğinde Maqui Berry özleri bulundurmaktadır. Maqui Berry özleri, saçlarda ve saç derisinde oluşabilecek serbest radikallere ve inflamasyona karşı güçlü koruma sağlamaktadır. Renewing şampuan, serum ve güçlendirici sıvı ürünlerinin içinde ıspanak özleri de mevcuttur. Ispanak özleri sayesinde saç ve saç derisi için oldukça önem arz eden ve hatta hayati önem taşımakta olan vitamin ve mineral takviyesinde bulunmaktadır. Saç yapısının kökten uca ihtiyacı olan her besinin, nemin ve benzeri güçlendiricilerin takviyesinde bulunulmaktadır. Renewing ürünlerinde saça yaşlanma karşıtı komple bakım uygulanıyor. Karnosin ile oksidatif stres ve inflamasyon sebepli bütün yaşlanma belirtilerine karşı önlem alınmakla birlikte, olabilecek yaşlanma da durdurulmaktadır. Düzenli olan kullanıldığında saçların parlaklığını, yumuşaklığını ve hacmini arttıran Renewing Ailesi, yaşlanma ve imflamasyonu önlemek üzere birlikte sinerji oluşturarak çalışmaktadır. Ispanak özleri, Maqui Berry özleri, karnosin bu sinerjinin bileşenleridir.

Renewing Yaşlanmaya Karşı

50 katılımcı üzerinde 28 günlük düzenli bir kullanım sonrası %37 yumuşaklık, %29 parlaklık ve %29 hacim gözlenmiştir. Yaşlanma karşıtı nazik temizleyici şampuan, Pro Boost bakım güçlendirici sıvı, yenileyici bakım kremi, yenileyici superactive serum çeşitlerine sahip olan Renewing diğer Naturaltech bakım ürünleri ile birlikte kullanılabiliyor.

Düzenli olarak Davines Renewing Şampuan kullandığınızda, saç yapınız daha sağlıklı ve daha sıkı görünüm kazanıyor. Hafif yapılı olmasıyla saçları ve saç derisini nazikçe temizliyor.

Pro Boost bakım güçlendirici sıvısı, tüm saç tipleri için uygundur. Güçlendirici sıvı özelliğine sahip olan ürün, peeling etkilidir. Uygulama sonrası kullanılacak olan saç bakım ve baş derisi bakım ürünlerinin etkisini arttırıcıdır. Yaşlanma belirtilerine karşı koruyucu etkisini gösterirken, saçların doğal güzelliğini de korumaktadır. Sağlıklı ve yaşlanmaya karşı direnen saç görünümünüz ile yaşamınızdan keyif alırsınız.

Renewing Yenileyici Superactive Serum ise, saç derisi ve saç tellerini yenileyicidir. Tüm saç tiplerinde kullanılabilir olarak tasarlanmıştır. Güçlü koruyucudur ve saç derisinde denge oluşturur. Dengeli bir saç derisi ile daha canlı ve güçlü saç yapısına sahip olmanız için destek verir. Saçlardaki yaşlanma belirtilerine karşı koruyuculuğunu ilk kullanımda dahi hemen belli eden ürün, parlaklık ve ultra yumuşaklık kazandırır.

Yenileyici Bakım Kremi ise serinin en yoğun bakım uygulayıcısıdır. Baş derisinde ve saç tiplerinde yenileyici etkisini sergileyen ürün, saç yapısının ihtiyacına göre şampuan uygulamasından önce ya da sonra kullanılarak, onarım yapar.

Saç yapınızın ihtiyacına en uygun olan bakım ürünlerinin tamamını bulabileceğiniz Davines Renewing adresi üzerinden güvenli alışverişin keyfini çıkaracaksınız. %100 orijinal ürün garantisi ile saçlarınızı güvenle onaracak, bakımını yapacaksınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here