Olaplex Ürünleri Saç Bağları Onarıyor

0
622

Saça uygulanacak olan başta boyama benzeri işlemlere karşı saçı korumaya alan Olaplex ürünleri, saç güzelliği için bütün detayları göz önünde bulunduran bir araştırma sonucunda tasarlanmıştır. Özellikle açık renkli saç sahiplerinin ideal renge ulaşmak için açma işlemleri uygulamaları esnasında saçları bütün zararlı etkilere karşı korumaya alır. Daha cazibeli, dikkat çeken ışıltılı saçlar için vazgeçilmez bakım ürünleriniz arasında bulunacak olan Olaplex ile bütün kimyasal işlemlere karşı cesaret sahibi olarak, özgürce saçlarınızın rengini değiştirebileceksiniz. Kullanımı kolaylıklar sunan bu mucize ürün ile saçlarınız her zaman sağlıklı yapısını korumuş olacaktır. Hem profesyonel kuaför salonlarında, hem de ev ortamında tek başınıza yapabileceğiniz uygulamalarda saçlarınızın koruma kalkanı olacak olan ürün, sadece boyama işlemlerinde bağ onarıcı olmakla sınırlı bir görev üstlenerek başarılı sonuçlara ulaştırmıyor. Perma, düzleştirme gibi uzun süre kalıcılık gösterecek olan kimyasal içerikler kullanılarak gerçekleştirilen işlemlerde de saçları korumaya almaktadır. Olaplex ürünleri, saç direncini arttırır. Bağ onarıcı görevi ile saçların güçlü ve sağlıklı yapısının her zaman korunmuş olmasını sağlayacaktır.

Olaplex No 3 ile Evde Saç Bağlarınızı Onarın

Saçların direncini arttıran Olaplex ürünleri, saç açma işlemleri öncesinde ve de sonrasında kullanılabilir bir özelliğe sahip içeriği vardır. Olaplex, kuru ve nemli saça uygulanabilir. Kuaförler tarafından kullanım için uygun olan Olaplex No 1 ve Olaplex No 2 çeşitleri profesyonel bakım içindir. Mutlaka uzmanlar tarafından kullanılmalıdır. Olaplex No 3 ise tamamen ev ortamında bireysel bir saç bağı onarıcı, oluşturucu olarak uygulanabilir. Bağ kusursuzlaştırıcı niteliğine sahip olan Olaplex No 3, kremsi özelliklidir ve pratik bir kullanım sunar. Saçlara kimyasal işlem görmeden 1-2 hafta öncesinde Olaplex uygularsanız, saç bağlarınızın güçlenmesini sağlarsınız. Kimyasal işlem esnasında ve sonrasında ise saçın en az hasarla uygulamayı sonlandırmış olmasını sağlarsınız. Saçın alabileceği hasara minimum seviyeye indiren Olaplex No 3, yıpranmalar karşı koruma kalkanıdır.

Bağ kusursuzlaştırıcı, bağ onarıcı ve bağ çoğaltıcı özellikleri ile açık renkli saçların vazgeçilmezi olan Olaplex ürünleri, saçlara keratin bakımı desteğinde de bulunur. Saçların kütikülünü düzelterek, iyileştiren ve bakım uygulayan ürün, her kadının tercihi oluyor.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here