Olaplex No 3 Mucizesi Kimyasal İşlemlerin Hasarını Önlüyor

0
720

Açık tonlarda saç boyatmak isteyen hanımların tereddüt ettiği bazı hususlar vardır. Bu hususların başında saçların kimyasal işlemlere karşı direnç gösteremeyerek tahrip olmasıdır. Genellikle kuaför salonlarında konuşulan ve saç uzmanları tarafından uyarı olarak belirtilen “saçların yanması” deyimi, kimyasal işleme dayanamayan, güçsüz saçlardan dolayı ortaya çıkmıştır. Böylesi bir durumu önlemek için saç bağlarını çoğaltıcı ve böylelikle bağ kusursuzlaştırıcı olan bakım ürünleri kullanmak gerekmektedir. Saçları kimyasal işleme hazırlayarak, dirençli yapmak için geliştirilmiş olan Olaplex No 3, bir mucizedir. Kullanıcıları tarafından her zaman takdir toplamış olan ürün, evde kullanım için idealdir. Kolay bir kullanım sunmakta olan ürünün içeriği diğer Olaplex 1 ve 2 numaralı alternatifler ile aynı etkin maddeleri içerir. Olaplex No.3 Hair Perfector Olaplex Sistemi, evde tek başınıza uygulama yapmak üzere tasarlanmıştır. Saçtaki bağları onararak, kimyasal işlemler arasında saçların gücünü ve sağlığını korumasını sağlamaktadır.

Saç Kusursuzlaştırıcı Olaplex No.3

Temiz ve havlu ile fazla nemi alınmış saça uygulayabileceğiniz gibi kuru saça da uygulama imkanı sunmakta olan ürünü saçınızı yoğunluğuna göre 3-4 tutama ayırarak kullanabilirsiniz. Avuç içine ortalama bir fındık büyüklüğünde Olaplex no 3 aktarın, avucunuza yayın ve arından ayırdığınız saç tutamına sürün. Saç tellerine eşit oranda etki etmesi için saçı tarayın ve diğer tutama geçerek, aynı işlemi tekrar edin. Saçınız uzun ise ya da kısa ise avucunuza alacağınız miktarda değişiklik yapabilirsiniz. Bağ kusursuzlaştırıcı saçınızda iken 10 dakika ile 30 dakika arasında bekletin. Ürün saçınızda ne kadar çok bekler ise etkisini o kadar çok göstererek, yarar sağlamış olur. O sebeple 10 dakikadan az bekletme yapmamaya dikkat ediniz. Normal saçlarda haftada bir kullanımı ideal olan ürünü eğer saçınız çok yıpranmış ve hasar almış ise iki defa kullanabilirsiniz.

Olaplex no 3 saçta açma işlemi öncesinde ve sonrasında kullanım için uygundur. Saçınıza açma işlemi uygulamadan önce ara ara Olaplex kullanarak, bağlarınızı çoğalttığınız ve kusursuzlaştırdığınız için açma işleminde çok kuvvetli bir saç yapısı ile yıpranmadan işlemi tamamlamış olursunuz. Yıpranmamış, hasar almamış, rahat ve kaliteli bir işlem istiyorsanız tercihiz Olaplex no 3 olmalıdır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here