Nashi Şampuan Saçlara Argan Yağıyla Bakım Yapıyor

0
483

Saçlarda çeşitli sağlık problemleri görülmektedir. Bu sağlık problemlerinin başlıca sebepleri arasında genetik faktörler rol oynadığı gibi dış etkenlerin de etkisi görülmektedir. Saç derisinde kuruluktan kaynaklanan gerilmeler, tahriş, kaşıntı, kızarmalar baş derisi problemleri olmakla birlikte derideki sağlıksız görünümden kaynaklı olarak kepeklenme problemi, saç köklerinin nefes alamaması sebebi ile saçlarda cansızlaşma olur. İyi bir şampuan ile ölü deriyi, kepekli tabakayı arındırarak, saç köklerini açmak mümkündür. Saç tipinize uygun olan şampuan çeşidi ile saçlarınızı hem bütün kirden ve yağdan arındırırken diğer yandan da saça bakım uygulayarak sağlıklı bir yapı kazandırmak mümkündür. Bütün bunları sağlayan bir şampuan ile saç derisine bakım uygulamak ise bir taşla değil iki kuş sayısız kuşlar vurma imkanı sunmaktadır. Nashi şampuan çeşitleri ile sayısız kuşlar vurmak mümkündür.

Her Saç Tipine En Uygun Nashi Şampuan Türünü Seçerek Bakım Uygulayın

Özel bir bakım programı için tasarlanmış olan Nashi argan Capixyl dökülme önleyici şampuan, 7 gece programı için özel olarak geliştirilmiştir. Bu programa uyulduğunda saç köküne enerji verilir ve canlanma olur. Saç liflerini güçlendirmede etkili olan temizleyici ve bakım uygulayıcı baş derisinde denge kurar. Sülfat, sodyum, paraben içermeyen Nashi şampuan, saçın uzama döngüsünü hızlandıran ve saçların yenilenmesi destekleyen Photo-active maddesi içerir.

Saç dökülmesini önlemek için tasarlanmış olan şampuan çeşitleri olduğu gibi boyalı saçlarda renk koruması yapmak için tasarlanan ürünler de markanın kategorinde mevcuttur. Boya işlemi sonrasında kullanılabilir özellikte olan Nashi şampuan, antioksidanlarla geliştirilmiş özel bir formüle sahiptir. Renk koruması sağlarken saçın onarımını da yaparak, daha sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırmaktadır. UV koruma özelliği ile saçları güneşten gelebilecek bütün yıpratıcı faktörlere karşı korumaya almakta olan argan katkılı ürün ile ayrıca saça keratin desteğinde de bulunuluyor ve saç bütünü yumuşak, hacimli, parlak bir yapı kazanıyor.

Güneş sonrası nemlendirici şampuan özelliğine sahip olan Sun serisi ise saçlara esneklik ve yumuşaklık kazandırarak, kolay taranabilir yapıyor. Saçlara yoğun nem katkısında bulunan ürün, boyalı saçlarda ise renk koruyucu görevi üstlenmektedir.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here