Nashi Argan Yağı Faydaları

0
944

Nashi argan yağı kullananlar saçtan, cilde birçok fayda görmektedir. Yumuşak bir doku kazandıran argan yağı doğal oluşu ile asla zarar vermez. Zararsız bir bakım ile hem saçlara hem de cilde yumuşaklık kazandırır. Saçlar zaman içerisinde görmüş olduğu işlemlerden ve bazı dış faktörlerden dolayı zarar görür. Bunların başında saçların boyanması sırasında maruz kalınan kimyasallar, çevresel faktörler olarak belirtilen güneş ışınları ve beraberinde birçok sorun teşkil eden durum vardır. Nem kaybı, yıpranma, renkte solma, sertleşme, pürüzlü bir yüzey, incelme, cansızlaşma saçlarda alınan hasarın belirtileridir. Birçok bakım ürünü kullanılarak saçlarınızı tedavi etmek isteniz de bu tedavi süreci oldukça uzun zaman alır ve istenilen sonuca da tam olarak ulaşılamaz.

Nashi argan yağı ile saçlardaki yıpranmanın önüne kısa sürede geçebiliyorsunuz. Saçlarda çok yönlü bir bakım uygulayarak etkisini gösteren bu doğal yağ sayesinde saçlar daha parlak bir görünüm elde ediyor. Saçlarda parlaklık kazandıran argan yağı, cansız tellere güç kazandırıyor. Pürüzsüz bir yüzey, temiz ve bakımlı bir görünüm kazandırarak diğer yandan saça gerekli bakımı uygulamaktadır. Saçın kaybettiği nemi takviye ederek, kuruluğun da önüne geçmiş oluyor.

Landoll Nashi Argan Şampuanı ve Ultra Bakım

Durulanmayan bir bakım olarak kullanabileceğiniz Landoll Nashi argan yağı, saçtaki düğümlenmeleri de kolayca açmanıza ve zorlanmadan saçı taramanıza yardımcıdır. Daha dolgun ve hacimli bir görünüm kazan ürün, asiliğinden dolayı kontrol edilemeyen ve şekil almayan saçların kontrol edilebilir olmasını sağlarken, kolay şekil almasında da etkilidir. Yaşlanma etkilerine karşı saçı koruyan bu mucize yağ, hafif yapısı sayesinde saçı ağırlaştırmadığı gibi saç yüzeyinde kalıntı da bırakmaz. Uygulanır uygulanmaz saç tarafından emilerek, aktif olur. Tüm saç tipleri için uygun olan argan yağı, günlük kullanılabilir.

Nashi argan şampuan ve argan içerikli saç bakım kremi, maskesi ile de ürünü destekleyerek ultra bakım etkisi sağlayabilirsiniz. Cansız ve mat görünen saçların bu sağlıksız görünümünü sonlandıran özel içerik, %100 organik özlerden üretilen formüle sahiptir. Yoğun miktarda E vitamini ile %33,8 oranında Omega 6, %47,1 oranında Omega 9 zenginliğinde bir formülün mucizesini saçlara sunan argan yağı, aşırı yağlanan saçlarda sebum seviyesini dengeleyici özelliğe de sahiptir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here