Nashi Argan Bakım Ürünleri İçeriğinde Mucize Var

0
460

Argan mucizesi, 100 yıllardır süregelen bir güzellik sunuyor. Kusursuz saç ve cilt güzelliğinde etkili olan argan, Fas bölgesinde yetişmektedir. Dünyada yoğun olarak yetişmiş olan Fas bölgesinde bir ağaç meyvesinin çekirdeğinin elle ezilmesi ile çıkarılan organik yağdır. Nashi Argan bakım ürünlerinin içeriği de mucizevi argan yağından gelmekte olan yararlar ile donatılmıştır. Oldukça zengin bir içerik ile saçların, cildin, el ve ayak bakımı sürdürülebilir. Nashi markası ile çeşitli saç sorunlarına ve cilt sorunlarına çözüm bulunuyor. Kullanıldığı ilk anda dahi hemen etkisini göstererek, üstün performans sergilemekte olan ürünler ile saçların kuruluğuna çözüm oluyor. Saçlara kaybedilen nemi tekrardan kazandıran argan yağı, daha dolgun ve hacimli yapı kazandırıyor. Saçlara hacim veren, dolgun görünümlü ve sağlıklı yapıya kavuşturan Nashi Argan saç bakım ürünleri saçlardaki düğümlenmelerin önüne geçiyor ve dalgalı kıvırcık, düz saç tiplerinde kolay ve yumuşak taranma sağlıyor.

Nashi Argan Saçları ve Cildi Korumaya Alıyor

Kolay şekil alan, ışıldayan, parlayan, parlayan ve bu bakımlı yapısı ile göz alıcı bir görünüm kazandıran ürün, saçların yaşlanmasına karşı da saçı korumaya almaktadır. Hafif bir yapıya sahip olan bu doğal ve organik yağ,  saçlarda kalıntı bırakmıyor. Tüm saç tipleri için uygun olan Nashi Argan ürünleri, günlük kullanılabilir

Nashi Argan bakım ürünleri içeriğinde %100 organik özlerden üretilen Argan yağına sahiptir. Bu yağ içerisinde yoğun miktarda E vitamini içerir. %33,8 oranında Omega 6, %47,1 oranında Omega 9 ile saçları besler. Sağlığına kavuşturur. Formülünde UV ışınlarına karşı koruma sağlayan filtre özelliği de bulunmakta olan ürünler, saç derisindeki yağ dengesi de kurmaktadır. Aşırı yağlanan saçlarda sebum seviyesini dengeleyen ürünler, zararlı kimyasallar içermiyor.

Sadece saçlar için etki göstermekle kalmayan Nashi, güneş sonrası cilt bakımı için de etkisini gösteriyor ve güneş ışınlarından dolayı kuruyan, hassaslaşan cildi sakinleştiriyor. Ayrıca bronz koruyucu özelliğine da sahip olan bu ürünler herkes tarafından kullanılabilir.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here