Loreal Inoa Ürünleri Boyalı Saçlarda Renk Koruyor

0
700

Boyalı saçların en büyük sorunu saç renginde solma olmasıdır. Sürekli yıkamalara bağlı olarak saç tellerinde tutunamayan boyanın, akması sonucu renkte solmalar, canlı görünümü kaybetmeler ve beraberinde daha birçok sorun da ortaya çıkmaktadır. Boyalı saçların ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan ve geliştirilen Loreal inoa ürünleri, saç rengini korumaya alır iken diğer yandan boyalı saçların ihtiyaç duyduğu bakımı da gerçekleştirmektedir.

Loreal İnoa Post şampuan, sadece saça boya işlemi uygulandıktan sonra kullanılan bir üründür. Boya sonrası saçtaki bütün fazla boyanın bol su ile arındırılması işleminin akabininde uygulanacak olan Loreal Inoa şampuan, aynı serinin boyalarının içeriğinde bulunan özel yağ bazlı yapı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Boya işlemi sonrasında saçlara uygulanacak şampuanın görevi, boyanın saça sabitlenmesini sağlamaktır. Saçı fazla boyadan arındırırken temiz, yumuşak ve parlak sonuçlara ulaştırır. Görevi bunlarla sınırlı olmayan Loreal İnoa şampuan, boyanın saçta daha uzun süre tutunmasını sağlamaktadır. Günlük kullanıma uygun olmayan ürün sadece boya sonrası kullanılmalıdır.

Loreal Inoa Kullananlar Saçlarda Kalıcı Renklerin Sahibi Oluyor

Loreal inoa Color Care renk koruyucu bakım kremi ise şampuanın aksine günlük kullanım için uygundur. Parlak yapılı, pürüzsüz ve göz alıcı saçların sahibi olmak isteyen Loreal inoa kullananlar, boyalı saçlarına krem bakımı ile derinlemesine yumuşaklık kazandırarak, kolayca taranmasını sağlamaktadır. Kolayca taranan saçlar, tarama esnasında fırça darbesinden kaynaklı olarak hasar görmez. Konsantre yapılı Loreal Inoa bakım kremi, az miktarda çok fazla saça bakım uygulamaktadır. Diğer kremlere nispeten 5 kat daha fazla bakım sağlayan konsantre içerikli Loreal Inoa, boya ve diğer kimyasal işlemleri gören bütün saç tipleri için idealdir. Krem içeriğinde bulunan argan yağı sayesinde saçlar güneşin bütün zararlı etkilerine karşı korumaya alınır. Yüksek E vitaminine sahip olan Loreal inoa, saçın derinlemesine beslenmesine yardımcıdır. Yoğun besleyici özelliği ile saçlarda lipid yüklemesi gerçekleştirir. Yeşil çay yağına sahip olan Loreal krem, güçlü bir antioksidan etkisine sahiptir. A, B ve E vitaminleri ve polifenoller açısından zenginlik sahibi olan bu yağ, saçı serbest radikallere karşı korumaya alır. İşlemler sonrasında tahrip olan saç derisinin yenilenmesini ve canlanmasını sağlar.

Aynı serinin bir diğer ürünü ise konsantre yapılı maskedir. Loreal inoa Color Care renk koruyucu bakım maskesi, boya ve kimyasal işlem gören saçlardaki yıpranmalara karşı bakım uyguluyor ve saçı iyileştiriyor. Yoğun bakım uygulayan Loreal inoa maske, saçın iç yapısına(korteks) ulaşarak, boyanın saçtan akmasına mani olarak, boyayı saça hapseder. Daha uzun süre parlaklığını korumasını sağlayan renklere sahip saçlar oluşturan seri, Loreal inoa kullananlar için her zaman kurtarıcı bir bakım ürünü olmuştur.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here