L’Oréal ile Lüks Saç Bakımında Paris Modasını Yakalıyorsunuz

0
524

L’Oréal Professionnel, tüm dünyada teknolojinin ve doğanın ilhamı ile sinerji oluşturduğu bakım ürünleri ile tanınmaktadır. Saç bakımı başta olmak üzere cilt bakımı ve makyaj malzemeleri ile kıtalar arası bir serüven başlatıyor.

“Parisli Kuaför Salonu” olarak nitelendirebileceğimiz Loreal, endüstri teknolojisinin ön sırasına adınız kazımış “Premium uzman” özelliğinde bir markadır. Kendi alt markaları ile tamamen kişiye özel üst sınıf ve profesyonel lüks bakım uygulaması sunan Loreal, saça dair her detayı düşünmüştür. Doğanın büyüleyen güzellikteki etkisini saçlara taşıyan saç bakım ürünleri ile bazen arındırıcı, bazen hacim verici, bazen de onarıcıdır.

Tüm dünyada kuaför salonlarının bir numaralı tercihi ve ilham kaynağı olan L’Oréal Professionnel ürünleri boya, doku yapılandırıcı, saç bakımı ve şekillendiricileri Paris modasını saçlara taşıyor. Gerek salonlarda, gerekse ev ortamında kullanılabilecek özel içerikli bakım ürünleri ile saçları güzelliğine ritüel ile ulaştırıyor. Adeta bir seremoni hazırlayan özel içerikler, yeni nesil saç bakım ürünleri olarak beğeni kazanıyor.

L’Oréal Paris, tün dünyada bilinin o mühür gibi akıllara kazınan sözünde şöyle der, “Çünkü siz buna değersiniz.” Bu motto ile saçına önem veren herkese, ihtiyacı olanı sunuyor ve değerli kılıyor. Cansız, yıpranmış, hasta saçlara hayat bulduran tüm bakım ürünleri ile her zaman bir numara olan Loreal, araştırmaları ve yenilikçiliği ile sonsuz çeşitlilik sunuyor.

Loreal Güzellik için Sonsuz Çeşitlilik ile Karşınızda

Dünyanın dört bir yanından gelen uzmanlarla saç tiplerinin fizyolojisi hakkında araştırmalar sonucunda geliştirmeler yapan marka, tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak her kıtaya dayanan bir anlayış benimsiyor. Bütün tüketicilerin, genetik veya kültürel ya da coğrafik şartlara bağlı olarak ihtiyaçları yönünde ürünlerini yenilikçi anlayış ile teknolojiden ve doğadan ilham alarak tasarlıyor.

Saç için duyulan tüm güzellik ihtiyaçlarını karşılamak namına farklı kültürlerin mührünü taşıyan güzelliğe kavuşturma arzusu ile onlarca yıl boyunca özelleştirilen analiz araçları geliştirmiştir. Saç çeşitliliğini göz önünde bulundurarak araştırmalarına yön veren Loreal, etkin kökene bağlı, yaşa bağlı, coğrafi ve kültürel ortamlar ile beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak, saçların eksikliği keşfediyor, hedef alıyor ve onarıma başlıyor. Saç yapısının her kıtada farklı olduğunu bilen Loreal, Asyalı bir kadın ile Avrupalı ya da Afrikalı bir kadının saçlarında ihtiyaç farklılıkları olacağı için her kıtaya olağanüstü çeşitlilik sunmaktadır.

Bu kıtalarda saçlardaki fiziksel kıvrılmalar için ölçümler yapılmıştır ve bilimsel bir yaklaşım geliştirilmiştir. Afrika, Asya ve Avrupa olmak üzere 3 temel saç tipinin araştırılmasının da çok ötesinde bir Ar-Ge yürütülmüştür. Saç kıvrımlarının eğrilik çapı, kıvrımların indeksi, dalgaların sayısı ve eğilimleri gibi makro bir araştırma gerçekleştirilmiştir. 23 ülkede 7,500 saç başında yapılan araştırma ile dünyanın saç tiplerinin ayrıntılı olarak sınıflandırılmıştır. Saç kökü ve ten renginin de saç yapısında yani saç kıvrımlarında etkili olduğu vurgulanmaktadır. Daha kıvırcık veya düz saçlar ile ten rengi arasında bir paralellik vardır.

L’Oréal Professionnel serilerinin oldukça hummalı çalışmalar sonucu tasarlandığı bütün dünyada kanıtlanmıştır. Saç güzelliğini ultra kusursuz olarak yansıtmanın temelinde yatan diğer detaylara da inilmiştir. Her saç telinin 100 gr ağırlık kaldırabildiği ve saç derisi eğer dayanıklılık gösterebilir ise yüz yirmi bin saç telinin, on iki bin tonu destekleyebileceği belirlenmiştir. Fakat bir şartla! Kortekse bu dayanıklılığı sunan keratin saçlardan eksilmelidir.

L’Oréal Professionnel ürünleri arasında bulunan ve lüks saç bakımında en üstün kaliteyi temsil eden Loreal Mythic Oil Serisi, profesyonel saç bakım ürünleri ile yeni nesil bakım sunuyor. Her bir saç ve baş derisi için özel içerikli alt serilere sahip olan Loreal, belirli saç tipleri kullanımı ile sınırlı olan ürünlerle birlikte tüm saç tipleri tarafından kullanılabilen ürünlere hakimdir. Loreal Mythic Oil Serisi, tüm saç tipleri için kullanılabilir bir ışıltı verici bakım yağıdır. Saç yapısını yumuşatan, pürüzsüzleştiren ve bakımlı görünüm kazandıran ürün, saç bütününe ışıltı kazandırıyor. Manolya yağı özlü içeriği ile saçlar için son dokunuşu gerçekleştirir.

Doğal saçlar ve boyalı saçlar için geliştirilen ürünleri ile her isteğe karşılık veren Loreal, Vitamino Colors şampuanı ile boyalı saçlarda renk canlılığı sağlar. Maksimum renk koruması sağlayan Vitamino Colors, boyalı saçlarda rengi saça hapsederek, uzun süreli kalıcılık sağlar. Saç yapısına ekstra parlaklık kazandıran ürün, günlük kullanıma ve tüm tonlarda boyalı saçların kullanımına uygundur.

Profesyonel saç bakımı için geliştirilmiş bütün Loreal şampuan çeşitlerine ulaşabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantili bütün Loreal saç bakım ürünleri ile saçlarınızda büyülü başarının güzelliğini yaşatacaksınız.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here