Kuru Saçlarda Denge Kuran Wella Saç Bakım Ürünleri

0
407

19.yüzyılda Almanya’da başlayan bir serüvenin günümüze kadar ulaşmasıdır; Wella. 1880 yılında bir kuaförün saçlara olan tutkusu ile güzelliğe dair araştırmalar, geliştirmeler ve çalışmalar yapıldı. Günümüzde bütün dünyada tercih edilen saç boyaları, saç bakım ürünleri ve şampuanları ile beğeni kazanan Wella, her saç tipine ve sorununa uygun çeşitliliğe sahip geniş bir yelpazeye sahiptir. Kuru saçların bakımını üstlenen özel içerikli, profesyonel Wella saç bakım ürünleri ile saç yapısındaki bozulan denge yeniden kuruluyor ve saçlar eski sağlıklı günlerine kavuşuyor.

Wella Enrich Kalın Telli Saçlar İçin Nemlendirici Bakım Kremi

İçeriğinde bulunan keratin ile vücudumuzun ürettiği protein yapıtaşı görevindedir. Böylelikle saç derisi ve saçlarda nemlendirici ve yenileyici etkisini gösterir. Wella bakım kremi ile saçlar güçlenir ve saçın yıpranan bölümleri onarılır. Wella bakım kreminin içinde bulunan keratin direkt olarak kortekse yani saçın iç kısmına nüfuz eder. Saçı bütün güneş, ısısal işlem ve dış etkenlere karşı korumaya alan ürün, günlük kullanıma uygundur. Pantenol ile zenginleştirilen içerik, saç yapısında nemin tutulmasını sağlayarak, saç yapısının kurumasını engelliyor. İpek proteinlerinden elde edilen ipek özü ise cildi ve saçı nemlendirirken, saç yüzeyinde koruyucu film tabakası oluşturarak nemi saçın korteksine hapsediyor. Bu zengin içerikli Wella Enrich kalın telli saçlar için nemlendirici bakım kremi, tarama kolaylığı kazandırır. Kalın telli saçlarda kadife yumuşaklığı oluşturur ve ipek parlaklığı sağlar.

Wella Enrich İnce Telli Normal Saçlara Nemlendirici Bakım Kremi

Saçın iç kısmına nüfuz ederek keratin proteni desteği veren Wella saç kremi ile ince telli, normal saçlarda her zaman nem seviyesi dengelenmiş olur. Saçın canlılığını ve parlaklığını arttıran krem, uygulandığında saçta ağırlık etkisinde bulunmaz. Hafif yapılı krem, ince telli saçla bakım uygulayarak hacim ve hareketlilik kazandırmaktadır. Kuru ve yıpranmış saçlar için ideal olan Wella saç kremi, derinlemesine nem desteğinde bulunarak hasarlı saçın onarılmasını sağlıyor. Saçtaki elektriklenmeyi azaltan ürün, kolayca taranan saçlarla taranma esnasında zorlama olmaması sayesinde taramaya bağlı yıpranmaların da önüne geçmektedir.

Günlük kullanım için uygun olan Wella saç bakım ürünleri çeşitleri saçlarınızın daima güzel ve sağlıklı yapıda kalmasını sağlamak üzere geliştirilmiştir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here