Kovucu Ürünler, Haşere Kovucu

0
202

Evlerde, iş yerlerinde, yazlık bölgelerde, üretim tesislerinde, ticari bölgelerde alan hijyenine önem verilmektedir. Alanın dış etkenlere karşı kesinlikle korunması gerekmektedir. Alana özel çözümler sunmakta olan Defans Market; fare kovucu, haşere kovucu, hayvan kovucu, kedi köpek kovucu ve kuş kovucu ürünlerin satışını yapmaktadır.

Ürünler ultrasonik ve sonik ses frekansları yayarak, istenmeyen canlının alana girişini engellemektedir. Aynı zamanda alanda mevcut olan grubu da 2 ile 4 hafta arasında uzaklaştırmaktadır. Alanınıza özel çözümler üreten Defans Market; her alana farklı kovucu ürün çeşidi sunmaktadır.

Örneğin; kuş problemi olan bir kuruluş varsayalım. Kuş problemini çözmek isteyen kuruluşun alan büyüklüğü ve alanda bulunan grubun yoğunluğuna göre farklı cihazlar sunmaktadır. Sadece cihaz ile değil destekleyici kovucu ürünlerle de çözüm oranını en yüksek ihtimale taşımaktayız.

Kovucu ürünler; insan sağlığına ve diğer canlılara hiçbir zararı bulunmaktadır. Yaydığı yüksek ses frekansını sadece hedef canlı duymaktadır. Bu ses frekansından rahatsız olunca alandan uzaklaşmaktadır. Fare kovucu, haşere kovucu, kedi köpek kovucu, kuş kovucu ve daha fazla ürün çeşidi için http://www.defansmarket.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’de üretilen fare kovucu ürün çeşitlerimiz için REPEL markalı kuş kovucu ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here