Kinoa Proteinli Organic Revamp Koruyucu ve Onarıcı

0
505

Birleşmiş milletler bölge ofisi tarafından 2013 yılı “Kinoa Yılı” olarak ilan edilmiştir. Birçoğumuzun da kinoa ile tanışması bu tarihten sonra olmuştur. Kinoa taşıdığı değerler bakımından hayatımızın birçok alanında kendine yer edinmiştir. Bazen yiyeceklerde, bazen içeceklerde, bazen bakım ürünlerinde kendine oldukça sağlam bir yer edinmiş olan ve vazgeçilmezler arasında bulunan Kinoa, Organic Revamp ile saçlarda üstün onarıcı ve koruyucu görevi üstlenmiştir. Saçlara güç kazandıran ürün Organic power build rewamp, doğal kinoa proteini ile saçların amino asit, protein ve nem dengesini korumaya alıyor. Çok yönlü bir bakım uygulayan ürün, saç yüzeyini aşarak direkt saç telinin içine nüfuz ediyor ve saçlara ihtiyacı olan E ile C vitaminini vererek, besliyor. Kinoa ayrıca saçların pH dengesini de düzenlemektedir.

Organic Revamp Kinoa Proteinli Onarıcı ve Koruyucu Acil Bakım Mucizesi

“Organic Revamp Kinoa Proteinli Onarıcı ve Koruyucu Acil Bakım” ürünü, saç kırılmalarına karşı önlem alır ve saçları güçlendirerek, saç kırıklarına son veriyor. Saçın nem ve protein dengesini koruyarak, saçların esneklik kazanmasını ve kolayca taranmasını sağlıyor. Saç derisindeki yağlanmayı azaltarak aşırı yağlanmaya son verdiği için saç derisini ferahlatır. Saçlar boyalı ise renk kalıcılığı sağlar.

Perma, röfle, balyaj ve komple boya gibi kimyasal işlemler uygulanmadan önce kullanılır ise saçta koruyucu görev üstlenerek, alınabilecek hasarları minimum seviyeye indirir. Ayrıca boyama öncesinde ve sonrasında kullanırsanız saç parlaklık ve canlılık kazanır. Saçları açma işlemleri esnasında saç yoğun kimyasala maruz kaldığı için yıpranıyor. Organic Revamp, açma işleminden dolayı oluşan hasarlı yapıyı onarmak için tedavi eder. Daha hacimli ve dolgun görünüm kazandıran ürünüm içeriği oldukça zengindir.

Doğal kinoa proteini içeren ürün, saç liflerini ve de sülfür bağlarını bağlayarak, onarım gerçekleştirir. Organik hindistancevizi ile saçları ve saç derisini temizlemekte etkisini gösterir. Saçları yatıştırmada da etkili olan hindistancevizi, saçı ihtiyacı ölçüsünde nemlendirmek için nem ihtiyacını karşılayacak olan yağ ile suyun bir arada bulunmasını sağlar.

Bitkisel kaynaklı organik propanediol ile ürünün saç telinin iç kısmına hızla nüfuz ederek, etki göstermesini sağlar. Organik karakafes otu, doğal anti-kanserojen özellikli olması ile formüle yer alırken bir diğer yandan da saçtaki dolaşığı açar ve de saçın uzama hızını artırır.

Organik aloe vera, saç derisindeki boyama ve açma işlemleri sırasında duyulan yanma ve kaşıntı hissinde azalma sağlamaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here