Keratherapy ile Keratin Destekli Saç Bakımı

0
763

Zaman içerisinde saç tellerinin yapı taşı görevi gören maddelerde azalma olur. Bunlar arasında en fazla azalma keratin eksikliğinde görülür. Keratin eksikliği saçlarda özellikle de saçın uç kısımlarında görülür. Belirtileri ise; saç tellerinde nokta nokta (saçta kırılmış görüntüsü oluşturur oysa yalnızca keratin eksikliğinin belirtisidir) bir görünüm, dokusunda yoğun bir kuruluk ve pürüzlü bir yapı olarak belli olmaktadır.

Keratin eksikliği olan saçların bakımını yoğun keratin desteğinde bulunan saç bakım ürünleri tercih ederek, kısa süre içerisinde etkili bir şekilde giderebilirsiniz. Özellikle saçların günlük ihtiyacı olan bakım ve temizliğini keratin bakım şampuanı ile yaparsanız zaman içerisinde temel yapı taşı olan keratin eksikliğini gidermiş olacaksınız. Saçlarınızın bu yöndeki ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş olan Keratherapy ile yıpranmış bir saç görünümü oluşturan olumsuz belirtilerin önüne geçecek, saçlarınızın sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlayacak, bakımlı görünüm oluşturmada en doğru ürünü kullanmanın keyfini süreceksiniz.

Keratherapy Şampuan Farkını Saç Dokunuzda Hissedeceksiniz

Güzelliğinizin en belirgin özelliklerinden olan saçlarınız ne kadar bakımlı bir yapıya sahip ise çevrenizde bıraktığınız izlenim o kadar doğru orantılı olur ve bakımlı saçlarınız kadar dikkat çeker, değer görürsünüz. Keratherapy şampuan, saçları nazikçe temizleyerek yormadan, aşındırmadan saç derisi ve saç tellerini arındırır. Kabarmaların ve elektriklenmelerin önüne geçen keratin destekli şampuan, zor şekil alan saçlarda kontrol sağlamanızda etkili bir yardımcıdır. Saçlara verilen şeklin uzun süre  etkili olmasını sağlarken, kısa sürede şekillendirme ile zaman kazanmanızı sağlar. Pürüzsüz ve parlak sonuçlar kazandıran sülfatsız ve keratin destekli nemlendirici şampuanı, bütün saç tipleri kullanabiliyor. Boyalı saçlar için ise boyayı saça kilitleyen özel renk koruyucu, keratin destekli şampuan çeşidi ile güzelliğiniz için  etkili yardımcınız oluyor.

Dioara Keratherapy; ürünlerini saçta doğal koruyucu tabakayı canlandıran, güçlendiren, kaybedilen elastikiyeti tekrardan kazandıran ve kırılmaları önleyen protein olan keratin ile geliştirmiştir. Saçları ve saç derisini yatıştıran söğüt özü ve saç derisini yapılandıran, ayrıca antioksidan etkisine sahip olan cadı fındığı özü ile zenginleştirilmiştir. Amino-asit bakımından zengin olan bitkiden gelen enzimlere, vitaminlere ve minerallere sahip olan Aloe Vera ile de saçları güçlendirerek yapılandırmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here