Kerastase Soleil ile Sonbaharı Sağlıklı Saçlarla Karşılayın

0
579

Bol eğlenceli, huzur veren, dolu dolu geçirilen yaz mevsiminin o kusursuz günlerinin artık sonlarına yaklaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz bu güzel mevsiminin son sıcak günlerinin yaşanmakta olduğu zamanı değerlendirmeye önem vererek, yeni bir tatil planı yapıyor ve son deniz turizmi tatilini de gerçekleştirerek, Sonbaharı karşılamaya hazırlanıyoruz.

Siz de yaz günlerinin hala etkisinde olduğu bu sıcak havanın tadını çıkararak denizin, havuzun doyasıya keyfini sürmek istiyorsanız size, saçlarınızı güneşin zararlı olabilecek ışınlarına karşı korumanızı tavsiye ediyoruz. Güneş banyosunun, denizin tuzlu suyunun, havuzun klorunun ve tatilde maruz kalınan fakat pek önem verilmeyen dış faktörlerin zararına karşı saçlarınızın savunmasız kalmasına engel olun. Saçlarınızı koruyarak, tatilinizi sorunsuz şekilde yaşamanın keyfine varın. Kerastase, kadınların saçlarının kusursuz güzelliğini en özensiz oldukları zamanlarda dahi sürdürmeleri için Soleil serisini geliştirmiştir. Bu seri Saçlarınızı hem güneşe çıkmadan önce, hem de güneş sonrası korumaya alarak çok yönlü bir bakım uygular. Kerastase Soleil serisi ürünleri içerisinde bulunan ve saçlarınıza üstün koruma sağlayan ürünlerin sunduğu faydalar şu şekildedir:

Güneş sonrası saçlarınızın günlük temizliğini yapmak için geliştirilen “Kerastase Soleil Bain Apres Güneş Sonrası Bakım Şampuanı”; saç derinizi deniz tuzundan, havuz klorundan temizlerken, saç tellerinizi de güneşten kaynaklı olan yıpratıcı etkilere karşı da ön koruma görevi görüyor. Ayrıca saçı, yapılacak olan yoğun koruma bakımına hazırlıyor. Saç diplerinde ve saç tellerinin yüzeyindeki sprey, köpük, jöle vb. şekillendirici kalıntılarını derinlemesine temizleyerek, saç derisini rahatlatıyor. Saçların yumuşamasını ve parlamasını sağlayarak, bakımlı ve sağlıklı görünüm kazandırıyor. Ayrıca deniz ve havuz aktivitelerinden dolayı saç yüzeyinde tuz ile klorun tutunmasına mani oluyor. UV filtreli olan Kerastase Soleil şampuan, saçın nem dengesini kontrol altında tutar. Nem dengesi kurulan saç yapısında kuruluk oluşmasını önler. Boyalı saçlarda ise etkisini rengini solması ve akmasını engellemek olarak gösterir.. Özel bileşenleri ile renk deformasyonu yaşanmasını engeller ve saç renginde bütünlük sağlar.

Güneşe Karşı Koruma Sağlayan Kerastase Soleil Mucizesi

Günlük saç temizliğinin hemen ardından saçlarınızın koruyucu bakımına devam etmeniz için “Kerastase Soleil CC Creme Bakım Kremi” ile destek veren Soleil serisi, durulanmayan CC krem bakımı sayesinde pratiklik kazandırıyor. Böylelikle tatilde zamanınızın en değerli dakikalarını saçınızın bakımını yaparak kaybetmenizin önüne geçiyor. Yoğun koruma ve onarım sağlayan “güneşe karşı saç koruyucu”, tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur. Başarılı performansı ile saçları besliyor ve yeniden yapılandırıyor. Kolay taranabilir saçların yanısıra, saçların güneşten ve deniz tuzundan sertleşmesinden dolayı aldığı darbeler sonucunda kırılmasının da önüne geçerek, etkili bir yumuşaklık kazandırıyor. Saça sunduğu yumuşaklık sayesinde saçlar, esneklik kazanıyor. Saçları pürüzsüzleştiren krem, şekil vermesi zor ve kabaran saçları kontrol altına alarak bütün tatil boyunca göz kamaştıran güzelliğinizi sergilemenizde rol sahibi oluyor.

Bronzlaşarak, ışıldayan ve tazelenen cildinizin güzelliğine yakışır saçların sahibi olmak için Kerastase Soleil güneşten koruyucu seri ile bakımınızı aksatmayın, sonbaharı bakımlı saçlarla karşılayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here