Kerastase Maske İle Saçlar Yıpranma Oranına Göre Tedavi Ediliyor

0
749

Kerastase saç güzelliği ile sonsuz çekiciliğin sırrını açıklıyor. Çekiciliğin sırrı saçlarda başlıyor ve yine saçlarda bitiyor. Küçük bir detay değil, başlı başlına bir faktör olarak dış görünümü etkileyen saçlar, yıpranmış yapılı ise oldukça sönük gözükmelerinin yanı sıra bakımsız yapısı ile önyargılara sebep olacaktır. Bakımsız saçlar bir kadının isteyebileceği en son durumdur. Saçlara bakım uygulayarak, güzelliğinizi tamamlamanız için 50 yılı aşkın süredir size profesyonel destekte bulunan Kerastase, yaşanılan her türlü saç problemlerini en iyi çözümü sunarak, başarılı bir sonuca ulaştırıyor. Kerastase serum ve maske ile bu sonucu ulaşmak için size destek veriyor. Özel olarak saçların yıpranma dercesine göre numaralandırılan ve içeriği ile saçlara yıpranma derecesine uygun olan bakım uygulayan Kerastase maske, kişiye özel nitelikli ürün olarak tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kerastase Serum Saçları Tekrardan Sağlığına Kavuşturuyor

Erozyona uğramış saçlar için ideal bakımı Kerastase maske ile kusursuzca yapabilirsiniz. Saçların yeniden onarılması sağlayan maske sayesinde yeniden yapılanma gerçekleşir. Böylelikle saçlara kaybetmiş olduğu esneklik yeniden kazandırılır. Sağlıklı ve canlı saç yapısı oluşturarak, saçların bakımlı görünmesinde etkili olur. Her saç tipine uygun olarak çeşitleri bulunan Kerastase maske, kalın telli ya da ince telli veya normal saçların aşırı işlem görmeleri sonucunda uğradıkları tahribatı giderir. Saç yapısının daha yumuşak ve daha pürüzsüz düz olmasını sağlar. Saç kütikülünü (dış yüzey) koruyacak olan bir film tabakası ile kaplayarak, koruma kalkanı oluşturmaktadır. Kerastase maske, saç yapısına en uygun olan şampuan ile temizlenip, arındırıldıktan sonra bakıma devam etmek için kullanılmalıdır. Her zaman temiz saça uygulanmalıdır. Kerastase maske çeşitleri kullanım sıklığı olarak günlük kullanıma uygun değildir. Yoğun ve etkili bir bakım, onarım uygulayacağı için haftada en fazla 2 defa kullanılmalıdır.

Kerastase serum çeşitleri de tıpkı maske çeşitlerinde olduğu gibi numaralandırılmıştır ve saçların görüş olduğu işleme karşı yaşadığı yıpranma derecesine göre bakım uygular. Kişisel serum olarak da saç bakımını ve tedavisini gerçekleştiren Kerastase serum, aşırı yıpranmış saçlar için idealdir. Kerastase serum, içeriğinde keratin fonksiyonunu taklit edici proteinlere sahiptir. Keratin proteini içeren serumlar, saçın korteksine (içyapı) nüfuz eder ve güçlendirir. Yıpranmadan, kimyasal işlemlerden, nem kaybından kaynaklı kurumalardan ve diğer birçok dış etkenlere bağlı olarak olması gerekenden fazlaca sertleşmiş saçlar için ideal bir yumuşatma uygular. Saç tellerini onaran ve yapılandırılmasını sağlayan Kerastase serum, esnekliğini kaybeden saçlara yeniden esneklik kazandırırken, kaybedilmiş canlılığı da tekrardan kazandırır ve parlaklık verir. Saç güzelliği için en ufak detaylarda dahi etkisini gösteren Kerastase Therapiste serum modelleri, saçların boy ve uçları için etkili bakım, tedavi sunar. Saçtaki erozyona bağlı olarak etkisini gösteren serumlar, günlük kullanıma uygundur. Ayrıca saça şekil verdikten sonra son dokunuş olarak kullanılabilir. Fön öncesi ya da sonrasında da uygulanabilir yapısı ile saçları korumaya alabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here