Kerastase İle Saçlarda Profesyonel Dokunuşun Mucizesi Görülüyor

0
435

Saç güzelliğinin daim olması için 50 yıldır hızını kesmeden çalışmalarını sürdüren Kerastase, her saç tipine ve sorununa uygun olarak tasarladığı bakım ürünleri ile kişiye özel bakım sunmaktadır. Saç tiplerine, saç bütününde ve derisinde görülen probleme, yıpranma oranına, aldığı hasara karşı çeşitlilik sunmaktadır. Saç güzelliğini sağlamanın öncelikle saça kaybetmiş olduğu sağlığını tekrardan kazandırmak olduğunu bilen Kerastase, profesyonel bir bakım uyguluyor. Saçlara bakım yapan, temizleyen, şeklini kontrol altında tutan olağanüstü performanslı ürünler ile lüks bakım sunuyor. Daha sağlıklı, canlı, parlak ve yumuşak dokulu saçların tipine göre istediğini veren Kerastase, tüketicilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını her zaman göz önünde tutmuştur. Kerastase şampuan ile saçları bütün kirden arındırırken, saç kremleri ile günlük bakım devam ettiriliyor. Yıpranma ve saçın ihtiyaç duyduğu besine göre maskeler, bakım yağları, sütleri, losyonlar ile de uygulamaya yoğun tedavi desteğinde bulunuluyor.

Kerastase Discipline Bakım Ürünleri İle Asi Saçlar Kontrol Altında

Sülfatsız içeriği ile saçları yormadan temizleyen ve kirden arındıran şampuanları, özel içerikli bakım kremleri, maskeleri, köpükleri, sütleri ve spreyleri ile saçları kontrol altında tutmak için her detay düşünülerek, her ihtiyaca yönelik ürün tasarlanmıştır. Kerastase Discipline bakım ürünleri ile saç telleri düz ve pürüzsüz bir yüzeyi kazanır. Kabarma sorununa çözüm olunur iken ekstra parlaklık ve güç kazandırıyor. Boyalı saçlarda saç renginin akmasını ve solmasını önleyerek, renk koruması da sağlamakta olan Kerastase Discipline, nemli ortamın yıpratan etkilerinden ve kabarmaya sebep olan ayrıca saça ağırlık veren durumunun önüne geçmektedir. Saçları sakinleştiren bakım ürünleri, saç yapısına Morfo keratin desteğinde bulunarak, saçta kökten uca bakım ve onarım uygulamaya yardımcı oluyor. Kerastase Discipline saç kremi, saç şeklini ve buklelerini 72 saate kadar korumaya alırken, elektriklenmenin önüne geçiyor. Buklelerin kıvrımlarını belirginleştirerek, uyum sağlayan bir disiplin sunan ürünler kolay taranan saçlara sahip yapar. Disiplin serisinin bakım ürünleri saçları fön, düzleştirme, maşa benzeri şekillendiricilerde 230 dereceye kadar olan ısıya karşı korumaya alır. Saç dokusuna esneklik kazandıran seri, asi saçları disiplin altına alıyor ve kontrol ediyor.

Kerastase Elixir Ultime Saç Bakım Yağı ile Saçlara Argan Tedavisi

Kerastase Elixir Ultime saç bakım yağı, üstün performansını içerdiği zengin yağ içeriği ile sağlıyor ve başarıya ulaşıyor. Hoş kokusunu çiçek notaları ve meyve özlü aromalarından alan ürün, saç güzellik yağı niteliğindedir ve saçları her türlü dış etkenden kaynaklı olabilecek zarara karşı korumaya alır iken saç yapısında kabarmanın ve elektriklenmenin önüne geçiyor. Hasar gören saçları onaran Kerastase Elixir Ultime saç bakım yağı, yıpranmış saçlara bakım uyguluyor. Saç tellerine ihtiyaç duyduğu besin takviyesini yaparken, saçta ağırlık ve yapışkan his oluşturmaz. Saçı hafifletici yapısı ile fön gibi ısısal işlemlere karşı ısının verebileceği zararı önler. Saç tellerine güç kazandırarak, canlandıran bakım yağı, saçları kontrol altında tutarak, argan yağı ile ultra bakım uygular. Kabarmanın, elektriklenmenin, saç yapısında sönme durumunun önüne geçerek her zaman göz alıcı güzellik sağlayan ürün, kolay taranan saçlar ile saten dokusu kazandırır.

Kerastase Nutritive Aşırı Kuru Saçlarda Nem Dengesi Kurar

Kerastase Nutritive maske, aşırı kuru saçlara yoğun nem takviyesinde bulunur. Saç yapısındaki kuruluğa ve buna bağlı olarak yıpranmanın oranına göre numaralandırılmış maskeler ile en ideal bakım desteğinde bulunuyor. Kerastase Nutritive maskeleri, hassas ve kuru saçların bakımı için tasarlanmıştır. Isı ile aktif olan maske çeşitlerine sahip seride, maskenin içeriğindeki şifalı maddeler, ısı altında iken kendini belli ederek, saçı onarmaya başlar. Saç liflerine nüfuz ederek, uzun süreli etkin bir tedavi ile kuruluğu gideriyor ve saç tellerinde yeniden nem dengesi oluşturuyor. Oluşturulan nem dengesi ile tekrarlanan bir kuruluk durumunun önüne geçiliyor. Esnek yapılı, parlak ve canlı saçlar için etkili olan Kerastase Nutritive maske elektriklenme ve kabarmaları önler. Saçınızın için bir iyilik yapın ve bakımını ihmal etmeyin.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here