Kerastase Discipline Kontrol Edilebilir Sakin Saçlara Kavuşturuyor

0
475

Elektriklenme sorunu yaşayan her saç tipinin birtakım sıkıntıları olur. Bunların başında saça verilen şeklin düzgün durmaması ve sabit kalmamasıdır. Ayrıca elektriklenen saç yapısına şekil vermede de zorlanma olmasıdır. Elektriklenme gibi bir diğer saça şekil vermede zorluk yaşatan durum ise kabarma olmasıdır. Hem kabaran, hem de elektriklenen şekil vermesi zor asi yapılı saçları sakinleştirmek için Kerastase özel bir seri tasarlamıştır. Yıllar boyu başarılı saç bakım ürünleri ile tüketicilerinin beğenisini kazanan marka, Discipline serisi ile kişiye özel saç bakımı yapma imkanı sunmaktadır. Saçların sakinleşmesini, yatışmasını ve düz bir görünüm kazanmasını sağlayan bu serinin içeriği oldukça zengindir. Kerastase Discipline serisinin alt kategorileri vardır ve böylelikle saç problemlerine nokta atış yapılarak, en etkili bakım uygulanmaktadır. “Hacimsiz Dalgalı Saçlar” ile “Kontrol ve Pürüzsüzlük” başlıklı alt serileri sayesinde her saç tipine uygun bir ürün tasarlanmıştır.

Özel Geliştirilen Formülleri ile Kerastase Discipline Etkisini Fark Edin

Serinin en çok tercih edilen ve etkileri hakkında merak duyulan ürünü Kerastase Discipline Maskeratine oluyor. Tüm saçlarda disiplin etkili olan bu maske, kontrol edilmesi zor saçlarınızı kontrol altına alırken diğer yandan da saça bakım yaparak saç uçlarındaki çatallaşmaları onarır ve düzleştirerek, pürüzsüz yapı kazandırır. Saçlarda elektriklenmeyi önleyerek, saçın içine nüfuz eder ve etkisini derinlerde göstermeye başlar. Saçların kabarmasını da önlemekte olan bu bakım maskesi sayesi kabarık saçlar için geliştirilmiştir. Kontrol edilmesi mümkün saçlara sahip yapan maske, ısı ile şekillendiricilerin verebileceği zarara karşı da saçları korumaya almaktadır. İçeriğinde saçın doğal yapısında da bulunmakta olan keratin vardır. Saçlara keratin ile bakım yaparak, esneklik kazandırıyor. İçerdiği Lipid formülüyle elektriklenmeyi önlerken, Morfo keratin ile de yumuşaklık kazandırır.

Kerastase Discipline şampuan çeşitleri de saçların tipine özel olarak geliştirilmiştir. Tüm saç tipleri tarafından günlük olarak kullanılabilme etkili olan ürünün içeriğinde sülfat bulunmaz. Saçın doğal yapısına zarar vermez ve saçlardaki kabarma sorununu çözer. Saç tellerini onararak, daha düz ve pürüzsüz bir yüzey görünümü kazandırır. Saçlara ekstra parlaklık ve güç kazandıran ürün saçlara hareket özgürlüğü de kazandırmaktadır. Saçlarda boya var ise boyalı saçlarda solmanın önüne geçmek için akmaların önüne geçen bir formüle sahiptir. Nemli ortamlarda saçın kabarmasını önleyen içeriği hafif yapısı ile saçları ağırlaştırmaz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here