Kerastase Ciment Thermique ile Yıpranmış Saçlara Dolgu Desteği

0
484

Saçların aşırı işlem görmelerinden dolayı yıpranmalarının önüne geçilemediği söylenir ve yıpranmış, hasar görmüş saçlarla yaşamanız söylenir. Kerastase Vita-Ciment serisi ile siz söylenen “yıpranmış saçlarla yaşayacaksın” sözünü unutacaksınız. Saçlarınıza adeta çimento gibi dolduran, dolgu veren seri, profesyonel lüks saç bakım ürünleri arasında bir numaralı. Kerastase Vita-Ciment ile yıpranmış saçlarda oluşan fakat gözle görülmeyen boşluklar dolduruluyor. Saçların yıpranması oluşan bu boşluklar dolayı oluyor. Saçlara “Hayat Çimentosu” desteği veren seri sayesinde artık saçlar her türlü kimyasal (boya, perma, brezilya fönü vs.) işlemlere karşı dayanıklılığını koruyarak, hasar görmüyor. İçeriğinde bulunan yeniden yapılandırıcı termo aktif süt sayesinde zayıf saçları kuvvetlendiren seri, ultra bakım sağlıyor. Saça kökten uca komple bakım uygulayarak, bütün hasarı yoğun ve etkili şekilde tedavi ediyor.

Kerastase Ciment Thermique ile Saçlara Keratin Proteini Takviyesi

Saç tellerinin kütikülünden içeriye doğru nüfuz ederek kalbe dokunan bir bakım etkisi sunan ürün, keratin proteini takviyesi ile saçları besliyor. Yıpranan saçlara ihtiyacını duyduğu bakım ve vitamin-mineral desteğinde bulunarak, yeniden yapılandırıyor. Kerastase Ciment Thermique ısı ile aktive olan yapılandırıcı süt, saçlara uygulanan fön ve maşa benzeri ısı gerektiren şekillendirmelerin önüne geçerek zararlara karşı koruyor. Ürün, ısı ile aktif oluyor. Isılı bir işlemde hemen aktif olan içerikleri saçın koruyucu kalkanı oluyor. Saçı film gibi kaplayarak, gereken bakımı sunuyor. İncecik bir film tabakası çeken çimento serisinin ürünü, saçların dış yüzeyini güçlendirir. Güçlendirme, onarım ve bakım uygulamaları sonrasında saçların pürüzsüz olması için harekete geçiyor. Yıpranmayan saçlar sağlayarak, kuvvetlendiren ve ayrıca güçlendiren Kerastase Ciment Thermique, uçlardaki çatallaşmaları ve saç boyunda kırılmaları önler. Saçlardaki kırık görünümü düzeltir. Hızla şekil alabilen, aldığı şekli uzun süre koruyan ve yumuşak dokulu saç tellerine sahip yapıyor. Bütün bunlara ek olarak, yıpranmadan ve alınan hasarlardan dolayı kaybedilen esnek yapı tekrardan kazandırılıyor.

Yıpranan, hasarlı, bakımsız ve sağlıklı saç bütününde dolgu maddesi görevi üstlenerek, yıpranmış saçlarda oluşan boşlukları dolduran Kerastase Ciment Thermique, günlük kullanım için uygun olan hafif yapılı, cildi ve saçı yormayan yapılandırıcı bir süttür.
Uygulaması oldukça kolay olan ürünü, Kerastase Ciment Thermique serisinden size uygun olan bir şampuan türü ile temizleyiniz, kirden arındırınız. Ardından fazla nemi temiz bir havlu yardımı ile alınız ve fön ya da maşa işleminden önce kullanınız. Dilerseniz nemli veya kuru saça uygulayınız. Durulama gerektirmeyen ürünün etkisini göstermesi için içeriğinde bulunan maddeler aktif olmalı. Isı ile aktif olan ürünü uyguladıktan sonra saça fön çekilmesi ya da saçın kurutulması tavsiye edilmektedir.

Yıpranmış saçlarınızı onarmak ve bakımını gerçekleştirmek için Kerastase ürünleri kategorimizi ziyaret ederek, yıpranma seviyesine göre ürün siparişleri verebilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here