Kerastase Bakım Ritüelleri ile Kusursuz Saçlar

0
759

Saçlarınızda muhteşem bir dönüşüme hazır mısınız? Sağlıklı bir yapı, güneş ışıltısı, ipek yumuşaklığı ve tıpkı bir gece gibi derinlik kazandırmak aslında hiç de zor değildir. Saçlarınızda boyutlu dalgalar, renk yansımaları için gerekli olan bakıma, bu işlemleri bir ritüel gibi sunan Kerastase ile sahip olabilirsiniz. Gerek salon uygulamaları için profesyonel bakıma ait ürünler, gerekse evde kişisel saç bakımınızı tek başınıza yapabilmeniz için geliştirilmiş olan ürünler sayesinde artık en ufak bir hareketinizde dahi çevrenizi büyüleyen saçların sahibi olacaksınız. Her hareketinizde ayrı bir ışık yansıması ile buklelerinizin dikkat çekiyor olmasının verdiği özgüveni doludizgin yaşayacaksınız.

Özgüven sahibi olmanızı sağlayan Kerastase bakım ritüelleri, saçınızın yapısı için en uygun olanı seçmenizi kolaylaştırıyor. Her serisi ayrı bir saç problemine yönelik iyileştirici özelliği ile bakım görevini yerine getiriyor.  Zengin formülüyle saçlarda hızla etkisini gösteren Kerastase şampuan, Kerastase saç kremi, Kerastase maske, Kerastase saç serumu çeşitleri eşsiz saç dönüşümüne hazırlık yapıyor.

Kerastase ile Güçlü, Parlak, Yoğun ve Sağlıklı Saçlar…

Dönüşümü tamamlamak için etkili bakım ritüeli birkaç adımdan oluşmaktadır. İşte Kerastase bakım ritüelinin ilk adımları: Boyalı saçlar için konsantre renk koruyucu (concentre pixelist), kuru saçlar için konsantre besleyici (concentre oleo-fusion), yıpranmış saçlar için konsantre güçlendirici (concentre vita-ciment), saç dökülmesi gibi yoğunluk kaybı yaşayan saçlar için konsantre yoğunlaştırıcı (concentre densifique) arasından birincil ihtiyacınızı belirleyebiliyorsunuz.

Kusursuz saç görünümü kazandıran ikincil adım seçenekleri ise: Kuru saçlar için besleme yapan Nourishment Booster, disiplin altına alınması zor saçlar için Manageability Booster, boyalı saçlar için parlaklık kazandırıcı Radiance Booster, yoğunluk kaybı olan saçlar için yoğunlaştırıcı Density Booster zenginleştirilmiş formülüyle hazırlanmıştır. Yıpranmış saçlar için güçlendirici ise Reinforcing Booster ile saçınıza en uygun bakımı yapmanız sağlanıyor.

Saçların ihtiyacı olan her türlü bakıma uygun olarak hazırlanan ritüel ile beslenmiş, güçlenmiş, canlanmış, hacim ve  yapı kazanmış saçların sahibi olacaksınız. Üstelik salon uygulamasında saç uzmanınızdan destek alabileceğiniz gibi evinizde de tek başınıza uygulama yapabileceğiniz bir deneyim yaşayacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here