Kerastase Aura Botanica ile Doğal Kökenli Saç Bakım Ayrıcalığı

0
594

Kerastase, İtalya menşeilidir. L’Oréal tarafından “güzellik enstitüsü” misyonu sıfatı ile saç bakım ürünlerine dair profesyonel ekibi ile laboratuvarlarında hızını kesmeden çalışıyor. Güzelliğinin en önemli faktörü olarak saçlarını gören hanımlara profesyonel destek sunan Kerastase, saç tellerinin doğasında bulunan keratin seviyesine eş “keratin proteini” desteği veren dünyaca üne sahip marka, %97 doğal kaynaklı saç bakımı ürünlerine sahip Aura Botanica serisini tasarladı.

Aura Botanica, tamamen doğal kökenli bir seridir. Saçlara ve cilde muhteşem dokunuşlarda bulunarak, güzelliğini vurgulayan içeriğe sahip ürünlerinde patentli vitaminler ve Omega bakımından en zengin olan argan yağı bulunuyor. Doğa ile teknolojiyi harmanlayan seri, bütün saç tipleri ile uyumludur. Kusursuz bir güzelliğe sahip yapma özelliğine mevcut olan Aura Botanica, yıpranmış saç tellerini tedavi etmesinin yanı sıra üst seviye yoğun bakım uygulamaktadır. Günlük saç bakımı ve cilt bakımı için eşsiz bir yumuşatıcı ve koruyucu olan seride krem, sprey, şampuan ve güzellik yağları bulunuyor.

Doğal kaynaklı bakım ürünleri ile saç tellerinin kalbine dokunarak besliyor ve güçlendiriyor. Güneşe karşı, soğuğa karşı, strese karşı ve her türlü dış etkenlere karşı saç tellerini ve saç köklerini koruma altına alan Aura Botanica, sülfat ve paraben içermiyor. Saçlarda ipek kozasından elde edilmiş eşi bulunmayan ipek dokusu kıvamında yumuşaklık etkisi bırakan ürünlerin kullanımı oldukça kolaydır. Ergonomik şişeleri ve şık ambalajları ile saçlarınızdaki güzelliğin başrol oyuncusu oluyorlar. Rafine edilen doğal içeriklerden sağlanan ham güç ile yüksek performans gösteren formülü saç bakımının en lüks halini sergileyerek, kendinizi özel hissettiriyor.

Aura Botanica şampuanının içinde sülfat ve paraben bulunmadığı için şampuan uygulaması sırasında bilinen o çok köpürme sahnesi yaşanmaz. Daha az köpürme ile daha etkili ve derinlemesine arındırma işlemi gerçekleşir. Saç diplerinde biriken yağı, kiri, şekillendiricilerin kalıntıları tamamen temizlenir. Saçlara ferahlık vererek, nefes alan saç derisi için harekete geçen bir arındırma ile saçlarınızdaki havadar hissi bütün gün hissedersiniz.

Aura Botanica’nın esansları doğal içeriklidir. Doğanın muhteşem kokusunun uyumunu saç tellerinizde yaşatacak olan spreyleri ile saçlarınıza her yerde ve her zaman bakımlı görünüm kazandırabilirsiniz. Sprey özellikli saç bakım yağları ve iki fazlı spreyi ile her yerde kullanılması mümkün olan pratiklik kazandırır. Böylelikle saçınıza parfüm etkisinde doğanın işlenmemiş gücünü yükleyebilirsiniz.

Saçları 72 saat süreyle korumaya alarak, kabarmalarını önleyen Aura Botanica, anti-bukle görevi de görüyor ve buklelerin kıvrım noktalarında bütünlük sağlayarak, saçlarınızın güzelliğini en ön plana çıkarmanızda yardımcınız oluyor. 48 saat süre boyunca saç liflerinizi besliyor ve sorumlulukla elde edilen aktif içeriklerle saçınızın muhtaç olduğu besinleri takviye ediyor. Hafif formülü ile uygulama sonrası saçınızı yormuyor ve ağırlaştırmıyor. Saçlarınızı sakinleştirerek, yatıştıran ürünlerin içerisinde elle toplanmış Hindistan cevizi yağı ve argan yağı bulunuyor.

Aura Botanica Kadın Güzelliğini Kıtalar Arasında Yaşatıyor

Aura Botanica serisinin içeriği argan yağının cenneti olan Fas’tan temin ediliyor. Marakeş’te özel olarak hanımların elleriyle topladıkları arganların yağı yine elle çıkarılıyor. Daha sonra doğa ile teknolojinin uyumu devreye giriyor ve üretim alanında fosil yakıt kullanılmadan, doğanın dengesine saygı duyularak, işlemler yürütülüyor. Ayrıca engelli çalışanları için 3 adet entegrasyon merkezi ile iş birliğinde olan Kerastase sorumluluğundaki Aura Botanica, “güzellik her kıtaya, her kültüre, her ten rengine ve her saç tipine sesleniyor” diyerek çalışmalarını sürdürüyor.

Aura Botanica ile %97 doğal kökenli bir saç bakımı için www.tahtatarak.com/kerastase-aura-botanica adresini ziyaret edebilirsiniz. Orijinal ürünleri güvenle sipariş etmenin keyfini yaşayacaksınız.

Aura Botanica’nın Marakeş serüvenini buradan izleyebilirsiniz:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here