Kalın Telli Saçların Bakımı Kerastase Şampuan İle Çok Kolay

0
488

Kerastase Elixir Ultime Oleo Rich Kalin Telli Saç Banyosu: Asi kalın telli saçları sakinleştirerek, kolay şekil alan, düzgün, kabarmayan bir görünüm kazandırır. Saçları yumuşatarak, gerekli olan bakım yapar. Asi saçları kontrol altında tutmanızı sağlayan Kerastase Elixir Ultime, saç tellerinin onararak pürüzsüzlük sağlar. Paraben içermeyen şampuan, ilk kullanıldığı anda faydasını göstermeye başlar. Saçlara hemen ipeksi bir yumuşaklık kazandıran Argan yağlı içeriği ile ışıltı verir.  Günlük saç temizliği için ideal olan şampuan, saçı derinlemesine arındırır. Saça nem kazandırarak, kuru saç tellerini nemlendirir ve nem dengesi kurar. Saça komple bakım uygulayan Kerastase Elixir Ultime, dış faktörlerin zararlı etkenlerine karşı da koruma sağlar. İçeriğinde argan yağı bulunan şampuan, oldukça zengin bir formüle sahiptir. Yüksek oranda E vitamini taşıyan şampuan, saç köklerini besliyor. Güçlü bir antioksidan görevi görüyor. Kan dolaşımını hızlandırıyor.

Saçları Kontrol Altında Tutan Kerastase Mucizesi

Hem uzun, hem de kalın telli olan saçlarda mucize bir bakım uygulayan diğer bakım ürünü ise; Kerastase Cristalliste Bain Cristal Thick Kalın Telli Şampuan: Genç ve canlı saçlara enerji kazandıran ürün, derinlemesine arındırıcıdır. Kalın telli saçların asiliğini yatıştıran Kerastase Cristalliste, yıkama esnasında suyun saç üzerindeki yıpratıcılığının önüne geçmek için saç telinin yüzeyini gözle görülmeyen bir koruyucu film tabakası ile korumaya alıyor. Bu korumayı ise saçı ağırlaştırmadan, elektriklendirmeden yaparak, kabarmasını önlüyor. Kerastase Cristalliste şampuan, uzun saçlar için kurtarıcı görevi de görüyor. Saç köklerine yakın kısım ile saç uçları arasındaki nemsizlik, yağlanma, kuruma dengesizliğini çözümleyerek bir denge kuruyor. Dengelenmiş bir saç sağlayarak, bakımlı görünüm kazandırıyor.

Günlük saç temizliği için uygun olarak formüle edilen şampuan, muhteşem bir denge kurucu olma özelliği ile uzun ve kalın telli saçların vazgeçilmez bakım ve temizlik ürünü oluyor. İçerisinde kurumaya karşı savaşan özel polimerler bulunan Kerastase Cristalliste, saça pürüzsüz yapı kazandırır. “Yağ Dengeleyici Sistem” ile geliştirildiği için saç köklerinde etkisini göstererek, bütün saçı etkisine altına almayı başarır. Aloe Vera içerdiği için kırılmalara ve kurumalara karşı korumayı güçlü bir nemlendirici etkisiyle sağlar. Silikon, paraben ve sülfat içermediği için ne saçı, ne de cildi yorar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here