Just For Men Patentli Beyaz Hedef Teknolojisi ile Bütün Beyaz Telleri Kapatıyor

0
1206

Güzellik ve bakımlı saçlar denildiğinde genellikle hanımların akla geldiği bir dönemin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Artık güzellik, estetik, saç bakımı denildiğinde erkekler de akla gelmekte ve onların da daha bakımlı, sağlıklı görünüme sahip saçlar için ihtiyaç duydukları karşılanmaktadır. Just For Men de erkeklerin sağlıklı ve bakımlı görünen saçları için özel olarak tasarlanmıştır.

Farklı renk tonlarına sahip çeşitler ile saç rengine en uyumlu tonu yakalamakta olan Just For Men, %100 beyaz kapattığı gibi Touc of Grey serisi ile de bütün beyaz telli saçların beyaz renginde kırılma yapıyor. Beyazları kapatmadan, saç bütünündeki aşırı beyazlığı kırarak, daha doğal bir görünüm kazandıran ürün beylerin, bu alandaki ihtiyacını karşılıyor ve doğal görünen, hafif beyaz saçların estetiğini arzı endam etmenizde yardımcı oluyor. Just For Men erkeklerin sadece saçları için estetik görünüm ve canlılık kazandırmaya yardımcı olan özel içerikli ürünlerle sınırlı değildir. Ayrıca sakal-bıyık boyası çeşitleri ile de her renk tonuna uyum gösterebilen alternatiflere sahiptir. Oldukça farklı renk tonlarına sahip olan Just For Men sakal-bıyık boyası ülkemizde siyah, açık-orta kahverengi, orta-koyu kahverengi olmak üzere sakal ile bıyık arasında görülebilecek renk tonu farklılığına en uygun ton ile giderebiliyor.

Saçlarda, Sakalllar, Bıyıklarda Just For Men Canlılığı

Amerika başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinde en çok tercih edilen Just For Men ürünleri şöyledir:

Just For Men Saç Boyaları:

Bu ürün siyah, açık kahverengi, koyu kahverengi ve orta kahverengi olarak farklı tonlara sahiptir. Patentli Beyaz Hedef Teknolojisi ile uygulandığı bölgedeki bütün beyaz saçları %100 kapatmaktadır. Saçı boyama esnasında besleyerek, hacim ve canlılık verir. Saç yapısına esneklik kazandırarak, doğal görünüm sağlayan Just For Men saç boyası, damlatmaz özelliği ile tıpkı bir şampuan kadar pratik kullanma imkanı sunmaktadır. Uygulandığı bölgede 5 dakika içerisinde etkisini göstererek, saçları boyayan bu mucize ürünün içeriğinde amonyak bulunmamaktadır. İçeriği vitaminlerle zenginleştirilen Just For Men, saçlar tekrardan uzayana ve beyazlayana kadar 6 hafta boyunca etkili olmaktadır.

Touch of Grey:

Bu boyanın da hedefinde sadece beyaz telleri vardır. Fakat beyazları %100 kapatarak gizlemez. Daha doğal görünüme sahip kırçıllı saç telleri isteyenlerin tercihi olmaktadır. Doğal kırlaşmış saçlar, estetik görünüm ve beraberinde gelen sağlıklı saç yapısını oluşturmaktadır. İçerdiği vitaminler sayesinde saça uygulandığı esnada saç tellerini besleyerek, dolgun ve hacimli görünüm kazandıran Touch of Grey, tüm beyazları yok etmeden, keskin beyaz renge sahip saç tellerini, saçın doğal rengiyle uyumlu tona getirmektedir. 5 dakika içerisinde etkisini gösteren ürünün siyah ve açık-orta-koyu kahverengi tonları vardır. Amonyak ve peroksit içermemesi sebebiyle saçlar boyama esnasında zarar görmez. Etkisi 6 hafta süren Touch of Grey, saçlar yeniden uzayana ve beyazlar çıkana kadar saçlarınızdaki estetik görünümünü devam ettirmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan ürün, özel dişli aplikatör tarak ile uygulanacak bölgede yanlardan geriye doğru tarama işlemi ile pratiklik kazandırmaktadır.

Just For Men Sakal-Bıyık Boyaları:

Beylerin saç ile sakallarında çıkan beyaz telleri hedefleyerek, %100 beyaz kapatma etkisine sahip olan bu boya çeşidi etkisini 5 dakika gibi kısa bir sürede göstermektedir. Sadece beyaz telleri kapatmak amacı ile tasarlanmayan sakal-bıyık boyası, iki bölge arasındaki renk uyumsuzluğunu da dengeleyen bir ton uygulamaktadır. Sakal ve bıyıklara hacim vererek, canlılık kazandıran boyanın da uygulaması oldukça kolaydır ve su ile durulandığında kolaylıkla çıkmaktadır.

Bütün Just For Men ürünleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve resmi satış sitesi www.tahtatarak.com adresi üzerinden orijinal ürün güveni ile alışveriş yapmak için ziyaret ediniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here