Isıya Karşı Saçlarınızı Nasıl Koruyorsunuz?

0
405

Saçlarınızın doğal haline ufak dokunuşlarla müdahale etmek istiyor fakat bu müdahalenin ısı ile şekil veren cihazlardan gelebilecek zararla saçlarınızı yıpratmasından mı korkuyorsunuz? Eğer cevabınız; Evet ise, böyle bir korku ile saçlarınıza şekil verirken, özgür davranamıyorsanız, termal koruyucu bakım ürünlerini kullanmalısınız. Bu ürünleri, düzenli olarak her şekillendirme öncesinde kullandığınızda, saçlarınızın yüzeyini bir film gibi kaplayarak koruyucu kalkan oluşturmaktadır. Böylelikle saçlarınızın ısıdan ve şekillendiriciden gelebilecek darbelere karşı direnç göstermiş olmasını sağlarsınız. Saçlarınızı korumanız ve sağlıklı yapısını bozmadan dilediğiniz gibi şekillendirebilmeniz için sizlere birkaç termal koruyucu önerimiz var. İşte sizler için özel olarak seçtiğimiz bakım ürünleri:
Sebastian Trilliant Termal Koruyucu Işıltı Kompleksi; saçlarda hem koruma sağlıyor, hem de saça ışıltı veriyor. Ürünü, saçlarınızı ısı ile şekillendirmeden önce kuru saça uygulamanız yeterli olacaktır. Oldukça pratik bir kullanışla güçlü bir koruma sağlayan koruyucu, günlük kullanım için uygundur. Üç etkili formülüyle muhteşem bir ışıltı kompleksidir. Ekstra parlaklık, olağanüstü hacim, yoğun bakım, üstün koruma etkisinde bulunan termal sprey; maşa, düzleştirici, fön, tost, vak gibi şekillendiricilerin darbelerinden de korumaktadır. Sadece ısıya karşı saçları korumaya alarak yıpranmasını, nem kaybetmesini, boyalı ise renk tahribatını önlemekle sınırlı olmayan termal ürün ayrıca saç ısı altındayken şekillendirici, tarak ve fırça darbelerinin sebep olabileceği hasarın da önüne geçer. Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olan sprey hafif formülü ile saça ağırlık vermezken, saç yüzeyinde de kalıntı ve tortu bırakmıyor. Işıltı verici özelliğe de sahip olduğu için şekillendirme sonrasında uygulandığında ultra parlaklık vererek son dokunuşta bulunuyor.

Termal Koruyucu Spreyler ile Saçlar Güç Kazanıyor
Gösterişli saçlara sahip olurken, bu süreç içerisinde saçınızın bakımında size yararı olacak bir diğer önerimiz ise Davines Melu Shield Mellow Isıya Karşı Termal Koruyucu Kalkan’dır. Saç üzerinde koruma kalkanı ile bütün kütikülü çevreler. Kırılmaya meyilli olan, uzun ve yıpranan saçları koruduğu için maruz kalınan ısıya ve şekillendirici darbelerine karşı koyarak, kendini savunmaya geçer. Yine bir önceki ürünümüzde olduğu gibi saçlara son dokunuşta bulunarak, ışıltı kazandırmanız için de yardımcıdır.
Saçları sertleştirmeyen, tarama kolaylığı sağlayan ve düğümleri çözen termal koruyucu spreylerin kullanımına önem verirseniz, yaşamınızı sağlıklı saçların sahibi olarak her zaman bir adım önde sürdürürsünüz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here