Hem Cilt Hem De Saç Güzelliği İçin Milk Shake Bakım Ürünlerini Seçin

0
697

Güzellik bir bütündür ve Milk Shake, hem cilt hem de saç bakımında her zaman isteklerinizi karşılayacak ürünler sunmaktadır. Saç, yüz, cilt temizliği ve bakımı için özel içerikli ürünleriyle ihtiyaçları karşılayan Milk Shake, boyalı saçlar ve diğer saç tipleri ile birlikte kıvırcık be bukleli saçları daha belirgin yapan köpük, şampuan, losyon, süt benzeri çeşitlere de sahiptir. Boyalı saçlar için geliştirdiği Milk Shake Color Maintaner Renk Sabitleyici Şampuan, boyalı saçların günlük temizliğini ve bakımını yapıyor. Daha sağlıklı boyalı saç görünümü kazandıran şampuan, “Integrity 41®” patentli formülü ile renklerin ömrünü uzatarak, kalıcı renk canlılığı sağlıyor. Saçlarda rengin solmasını engelleyen Milkshake şampuan, ilk kullanıldığında dahi hemen etkisini göstererek, saçları yumuşatıyor. Süt proteinleri saçı derinlemesine besleyerek, yeniden yapılandıran ürün, kokusu ile bütün gün saçlarda tatlı esintilerin dolaşmasına olanak tanır.

Milkshake Saç Köpüğü İle Saçlar Her Zaman Formda

Milk Shake Conditioner Whipped Cream Pink, köpük özelliği ile oldukça pratiktir ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yoğun nemlendirici ve koruyucu etkisi ile saçları nemlendirmenin en ideal ve kusursuz yöntemi olan Milkshake saç köpüğü, saçı ağırlaştırmıyor. Yumuşak ve akıcı saç yapısı oluşturan ürün, kolaca taranan, sağlıklı ve bakımlı saçların sahibi olmanızı ağlıyor. Ürün ile hem saçları hem de vücut ve yüzü nemlendirebilirsiniz. Etkisini tekrar yıkamaya kadar sürdüren ürün, fön işlemleri öncesinde kullanılır ise saçın ısıdan kaynaklı olarak zarar görmesini engeller. Özel geliştirilmiş Integrity 41® patentli formüle sahip olan köpük, boyalı saçlarda renklerin ömrünü uzatıyor ve daha kalıcı, canlı, parlak renkler sunuyor. Sadece saçların nemlenmesinde etkisini göstermeyen ürün, saçları süt ve buğday proteinleri ile hem içten, hem de dıştan onarır ve yapılandırır. Durulama gerektirmeyen ürün, her zaman nemli ya da kuru saça uygulanabilir.

Milkshake Curl Passion Designer bukle belirginleştiren losyon, onarıcı polimerlere sahiptir ve bu özelliği ile saçlarda elektriklenmeyi engelleyerek, kontrol edilmesi zor olan bukleleri kontrol altına alır. Bukle yapısının muntazamlığını sağlar ile bakımlı, yumuşak, diğer bukleler ile uyumlu bir yapı sağlar. Saç yapısında denge kuran Milk Shake losyon, havadaki neme karşı da saçı korumaya alır. Saçı yağlandırmayan hafif yapılı ürün, Tüm saç tipleri tarafından günlük kullanılabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here