Hacimli Görünüme Sahip Bohem Saç Modelleri

0
499

Son zamanın trendi, herkesin sevgilisi bohem saç modellerini her yerde görmek mümkündür. Son yıllarda hem estetik duruş olarak kusursuz bir görünüm kazandıran, hem de hacimli görüntüsü ile cezbeden bohem saç modelleri çok çeşitli uygulamaların bir arada bulunması ile oluşuyor. Öncelikle rahatlığım simgesi olan bohem tarzı dolu dolu yansıtan bu modeller, ardından hacimli görünümü ile sağlıklı saçlara sahip olduğunun mesajını veriyor. Saçların etkileyici yanı da sağlıklı görünümünden dolayı olmaktadır. Seyrekleşmiş, yıpranmış, matlaşmış, hacimsiz saçlar cezbedici yönünü kaybediyor. Kadınların estetik duruşu ile ilgilenen beyler dahi saç hakkında çok fazla bilgi sahibi olmamasına rağmen, hacimli ve parlak saçlar gördüklerinde etkileniyorlar. Aslında saçın sahip olduğu yapı değerini bilmeden sağlıklı saçlara vurulmuş oluyor.

Bohem saç modelleri oluştururken örgüden her zaman yararlanılıyor. Bir kültürü yansıtan örgü modeli ile saçlar şekillendirilirken, diğer yandan bu şekillendirmeye bukleler ekleniyor. Farklı şekillendirmelerin harmanlanması ile olağanüstü güzellik kazanan saç modelleri günlük yaşantının vazgeçilmezi oluyor. İş yerinde, tatilde, plajda, günlük yaşamda, özel davetlerde kısacası bohem saç modelleri her yerde görülüyor ve kadınların en çok tercih ettikleri arasında ilk sırada yer alıyor. Gelin saçı modellerinde dahi görmüş olduğumuz bohem saç modelleri her tip yüze de yakışıyor. Küçük, büyük, uzun, geniş, zayıf ya da etli yanaklarda dahi kullanışlı oluyor.

Hacimli Saçlara Kavuşturan Kerastase Volumifique Serisi

Uzun saçlarda daha fazla kendini göstermekte olan bohem tarz, özellikle hacimli ve canlı saçlarda etkili sonuçlar doğurmaktadır. Saçlarınızın uzunluğu hayal ettiğiniz bohem saçı yapmak için uygun, tarzınız uygun, zevkiniz uygun fakat saçlarının yoğunluğu ve sağlığı uygun değil ise bir an önce saçlarınızı hacimlendirici ve yıpranmış yapısının onarılmasına destekçi bakım uygulamalısınız.

Kerastase saç bakım ürünlerinin arasında kadınların çok çeşitli saç problemlerine çözüm sunan Resistanse serinin Volumifique alt serisinde hacimlendirici ürünler mevcuttur. Kerastase Volumifique Bain İnce Telli Saçlar İçin Hacim Şampuanı, maskesi, kremi, spreyi ile saçlarda etkili hacimlendirme yapma imkanınız vardır. Serinin ürünleri özellikle de bakıma hazırlayan şampuan çeşitleri ince ve kalın telli olmak üzere ayrılmıştır. İnce telli saçları ağırlaştırmadan ve yormadan hacimlendirirken, kalın telli saçlarda da saçın yapısına uygun olarak hacim kazandırıcı bir bakım uygulanmaktadır. Kerastase Volumifique serisi saçların uzun süre dolgunluğunu korumasını sağlar. Saçın iç yapısına yani korteks kısmına işleyerek, içeriden güçlendirir ve hacim verir. Saç tellerinde istemsiz görülen elektriklenmeleri ve kabarmaları önler. Bu sayede saçlara verilen şekiller netleşir.

Bohem modelleri, hacimli ve sağlıklı saçlarınızda uygulamak istiyorsanız öncelikli olarak saçınıza gereken bakımı yapınız ve ardından hayatınızı kolaylaştıran şık modeller oluşturunuz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here