Hacim Veren Seri; Kerastase Elixir Ultime

0
491

Saçların sönük görünümünün estetik dışı duruşu her kadını rahatsız eder. Daima daha estetik görünen, daha bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olmak için bütün bu isteklerin cevabı olma niteliği taşıyan bakım ürünü kullanmak gerekmektedir. Saçlara tek bir bakım ürünü yetersiz olabilir. Birbirini tamamlayan, aynı seriye ait olan saç bakım ürünleri kullanmak gerekir. Kerastase, yıllardır uzman ekibi ile kliniklerinde hassas ve oldukça etkili, mucize özelliğinde formüller geliştirmektedir. Doğadan faydalanılarak geliştirilen içerikler ile saçları destekleyen ürünler sunmaya önem vermiş ve başarmıştır. Elixir Ultime serisi de bu başarının bir göstergesidir. Kalın veya ince telli saçlar için kökten uca bakım uygulamasına yönelik çeşitlere sahiptir. Saç banyosu, krem, sprey, yağ, maske, serum gibi başlıca bakım ürünleri ile hacim vermeye yönelik ürünleri kategorisinde bulunduruyor.

Kerastase Elixir Ultime Kullanarak Argan Yağı Tedavisi Uygulayın

Zengin içerikle tasarlanan ürünlerin içeriğinde argan yağı, mısır filizinin özü, E vitamini, çiçek özleri ve daha nice yararlı madde bulunmaktadır. Kerastase Elixir Ultime şampuanlarının içeriğinde paraben bulunmaz. Günlük kullanım için uygun olan ürün, kontrol altında tutulamayan şekil vermesi zor saçlarda etkisini göstermektedir. Düzgün, sakin ve formunu kaybetmeyen saç yapısı oluşturmakta olan içerik, pürüzsüz görünüm sağlar. Bütün Elixir serisi ürünlerinde argan yağı kullanılmıştır. İlk kullanıldığı anda dahi etkisini hemen göstererek saçlara parlaklık, yumuşaklık ve ipeksi bir görünüm kazandırmaktadır.

Kerastase Elixir Ultime serisinin bütün ürünleri onarıcıdır, nemlendiricidir. Saçları dış faktörlere karşı korumaya alarak, zarar görmelerini engeller. İçerdiği E vitamini sayesinde güçlü bir antioksidan görevi görmekte olan bakım ürünleri, ayrıca bu vitamin ile saç kökleri beslemektedir. Kan dolaşımını hızlandırarak, saç köklerini güçlendiren ve uyaran formülü sayesinde saçlar canlanıyor, direnç kazanıyor.

Yoğun oranda içerdiği argan yağı ile saç ile temasında derhal saçtaki sorunları tespit ediyor ve çözümler sunuyor. Her bir saç teli ile tek tek ilgilenerek, hasar derecesine göre onarım yapıyor. Kuruluk seviyesine göre nemlendiriyor.

Kerastase Elixir Ultime, sönük saçlara hacim kazandıran spreyleri ve güzellik yağları ile daha canlı saç uçları sağlıyor. Çiçek kokulu, keyif veren bir aromanın saçınızda uzun süre tutunmasını sağlamaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here