Göz Makyajına Derinlik Kazandıran Maklora Takma Kirpik Modelleri

0
860

Kusursuz bir güzelliğin başrol oyuncularından biri de yüz hattına uygun olarak yapılmış makyajdır. Makyaj modelinin yapılmasından önce yüz hatlarının iyi tanınması gerekmektedir. Kusurlu yapının kapatılması, dikkat çekilmesi gereken güzel hatların belirginleştirilmesi lazımdır. Bu sebeple profesyonel makyaj uygulayıcıları ile ev ortamında yapılan makyajlar arasında bir hayli fark vardır. Böylesi farkların sebeplerinden biri de kullanılan makyaj malzemelerinde kaliteli seçimlerin olmasıdır. Cilde uygun çeşitli makyaj malzemeleri vardır. Her malzeme her cilt tipine uygun değildir. Yağlı ciltler için kapatıcı ürünler, fondöten, sabitleyici baz modelleri ile kuru ciltler için uygun olan kapatıcılar, fondötenler ve sabitleyiciler arasında fark vardır.

Öncelikle cilt tarafından kabul edilebilecek ürünlerin seçimini yapmak için uzmanlardan yardım almak gerekmektedir. Günümüzde birçok makyaj malzemesi markasının mağazası vardır ve her ürünün de testeri (deneme ürünleri) bu mağazalarda bulunmaktadır. Dilerseniz bireysel olarak deneme yapabileceğiniz, dilerseniz mağaza çalışanlarından olan makyaj uzmanları tarafından denetebileceğiniz ürünlerin öncelikle cildinizde nasıl durduğuna bakınız ve ardından seçiminizi yaparak, ürünleri satın alınız.

Maklora Takma Kirpik Modelleri

Yüzdeki akne veya çil gibi istemediğiniz lekeleri kapattıktan sonra ve cildi makyaj uygulamasına hazırladıktan sonra büyüleyici görünüme ulaştırmanın zamanı gelmiştir. Yüz makyajı ile muhteşem bir görünüm kazandırmanın mümkün olduğu çeşitli ürünler vardır. Bunlar göz kalemi, maskara, eyeliner, dipliner olduğu gibi takma kirpik modelleri ile çoğalmaktadır. Maklora takma kirpik modelleri, her göz yapısı ile uyumludur. Her göz yapısı ile uyumlu olduğu için kullanıcılarına sıkıntı yaşatmaz. Maklora takma kirpik çeşitleri bütün yapılı modeller ile tekli modellerdir.

Tekli takma kirpikler, 14 tane kılın birleşiminden oluşuyor. Özel teknoloji ile üretilen bu kirpikler ince yapıları sayesinde gerçek kirpiklerden ayırt edilemiyor. Gerçek kirpikler ile hemen kaynaşıyor ve doğal görünüm sağlıyor. %100 daha çarpıcı bakışlara sahip yapan tekli kirpikler, kullanıcılarının kendi özel tasarımlarını yapmalarını da sağlamaktadır. Hafif yapılı oldukları için göz kapaklarını ağırlaştırmayan ve göze rahatsızlık vermeyen kirpikler, cilde zarar vermeden çıkarılabiliyor. Maklora takma kirpiklerinin kutusundan yapıştırıcı çıkmıyor. Bu sebeple kirpikleri yapıştırmak için kirpik yapıştırıcı da almak gerekmektedir.