Erkeklerin Boyası; Just For Men

0
915

Amerika menşeili Just For Men, tamamen erkekler için tasarlanmış saç boyasıdır. Erkek saç tellerinin yapısına uygun olarak geliştirilen Just For Men ürünleri saç ve bıyık boyası ve beyaz telli saçlar için beyaz kırıcı nitelikli yarı kapatıcı boya özelliğine sahip çeşitler ile kalıcı saç boyası olarak istekleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. “Patentli Beyaz Hedef Teknolojisi”ne sahip olan Just For Men, 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hemen saçlarda etkisini göstererek, renklendirme gerçekleştiriyor. Koyu kahverengi, siyah tonlar başta olmak üzere saçınıza en uygun renk tonunu belirleyerek, saç telleri arasında ren eşitliği sağlayarak, bütünlük oluşturuyor. Just Formen beyaz giderici görevi de görmektedir. Hızla beyazları kapatan boya, kumral saç tonlarında da aynı etkiyi göstermektedir. Beyler saçlarındaki keskin beyaz tellerden dolayı rahatsızlık duyarlar.

Just For Men Saç Boyası İle Beyazlara Son

Just For Men saç boyası bu rahatsızlığın önüne geçiyor. Damlatmayan yapısı sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Boyayı saçta duşta uygulayarak, bekleme süresinin hemen sonrasında durulayabilir ve duşunuzu alıp, çıktıktan sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Yapay görünümden uzak duran, tamamen doğal bir görünüm kazandıran boya saçları renklendirmek, beyazları kapatmakla sınırlı değildir. Ayrıca saç tellerine kalınlık ve dolgunluk kazandırarak, hacimli bir görünüm oluşturmaktadır. Uygulandığı anda beyaz saç tellerini hedefleyerek etkisini başarılı bir şekilde gösteren boyanın içeriğinde amonyak bulunmuyor. Vitaminlerle zenginleştirilen ürün, saçları boyar iken saçın doğal yapısına da sadık kalıyor ve besleme gerçekleştiriyor. 6 hafta boyunca etkili olarak saçlardaki beyazları kapatan ve renk kalıcılığı sağlayan Just For Men saç boyası, saçlar tekrar uzayana kadar hakimiyetini devam ettiriyor. Siyah, koyu kahve ve siyah, orta kahve, açık kahve tonlarına sahip olan boya diğer çeşitleri ile de beylerin isteklerine cevap veriyor.

Just Formen sakal boyası ile saçlar ve sakallar arasındaki renk farklılığı önlenmiş oluyor. Son yıllardaki sakal modasına ayak uydurmak isteyen beyler, bazen saç ile sakal arasındaki renk farklılığı bazen de sakallarda çıkan beyazlar sebebi ile bu isteklerini dizginlemek zorunda kalmaktadır. Ürün tam da bu aşamada devreye girmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here