Erkeklerin Bıyık Modasının Vazgeçilmezi; Depot Bıyık Wax’ı

0
746

Erkeklerin bıyık ve sakal hassasiyeti kadınların, saç ve makyaj hususunda olan hassasiyeti ile yarışır durumda olduğu bir dönemdeyiz. Öyle ki geçmiş yıllarda yalnızca saçlara şekil vermek için kullanılan wax, son zamanlarda bıyıklar ve sakallara şekil vermek için de kullanılmaktadır. Özellikle de trend olan bıyık modellerinde, uzun süreli kalıcılık sağlamak ve bıyığın şeklinin daha belirgin olması için wax tercih ediliyor.

Beyler, Karizmatik Duruş Sahibi Olmak İster Misiniz?

Hatta erkeklerin son yıllarda ayrılamadıkları bıyıkları ve sakalları için özel olan şekillendiriciler tasarlanmıştır. İhtiyaç duyulan bir noktada, ihtiyacın karşılanması ile kadının makyajı ne ise erkeğin sakalı ve bıyığı da o olmuştur. Bu husus için tabiri caiz ise bıyık, erkeğin süsüdür diyebiliriz. Doğal bir süs. Tamamen emek isteyen. Bazılarında süs gibi durmayan. Çünkü bir model için gerekli olan en önemli detay, özellik ya da olmazsa olmaz o modele uygunluktur. İstenilen bıyık modelini oluşturamayacak kadar az bıyık yoğunluğu olur ise model oluşmaz. Aynı durum gerekenden fazla bıyık kılının olmasında da görülür. İdeal yoğunluğa, ideal model uygulanmalıdır. Depot, tam olarak bu alanda son dokunuş niteliği taşımaktadır. Depot bıyık waxı ile erkeklerin tercih ettiği modeller ön plana çıkıyor. Aynı ürünü sakal şekillendirme de kullanabilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanım sunan Depot No 502 Beard Mustache Butter Sakal ve Bıyık Yağı, şekillendirirken bakım da uygular. İçeriğinde sakalı ve bıyığı besleyen Shea yağı bulunur. Nemlendiren ve koruyan Hindistancevizi yağı, Jojoba yağı, Argan yağı, tatlı badem yağı da nemlendirici, besleyici ve koruyucu görev üstlenmiştir. Şekil verirken sakalın ve bıyığın zarar görmesini önleyicidir. Ayrıca içerisinde birçok anti oksitleyici de bulunur ve böylelikle dış faktörlü zarara karşı üstün koruma sağlanır.

Erkeklere özel geliştirilmiş olan bıyık waxı sayesinde artık erkekler de kendini özel hissediyor. Bakımlı görünmeye önem veren erkeklerin tercihi olan wax, kullanıldığında bıyığa ve sakala parlaklık kazandırarak, şekilde kontrol sağlar.

Oldukça sağlıklı görünen sakallar, bıyıklar erkeklerin cazibesi oluyor. Kadınları derinden etkileyen bu erkek süsü, karizmatik bir duruş sergiliyor. Cool tavrın sahibi yapıyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here