Doğal Köklerden Gelen Bakım Gücü; Aura Botanica

0
464

Kerastase tarafından geliştirilen Aura Botanica serisi, %96 doğal kökenli içeriklere sahiptir. Oldukça zengin bir formüle sahip olan bu serinin ürünleri birbirini destekleyicidir ve birlikte kullanıldığında muhteşem etkiler yaratarak saçları güzelleştirir. Bain Micellaire – aromatik şampuan, Soin Fondamental – nemlendirici saç kremi, Essence D’eclat – nemlendirici yağ,  Concentre Essentiel – aromatik besleyici yağ karışımı ile saçları besleyen seri, Afrika kıtasının ülkesi Fas’te yetişen argan yağı ile donatılmıştır.

Fas argan yağı ile geliştirilmiş olan içeriğe sahip Aura Botanica, duyarlı bütün saçların sorunlarını çözüyor. Saç derisini derinlemesine temizlerken aynı anda besleme ve bakım yapan şampuan sayesinde saç kökleri rahat bir nefes alıyor. Saç derisini yağdan ve kirden arındırarak, biriken bütün tortuları temizleyen Aura Botanica şampuan, saçların hızlı uzamasını sağlıyor. Saç köklerini hem uyaran, hem de temizlediği için gelişimin rahatlıkla düzenli bir döngüde oluşmasını sağlayan ürün, kişiye özel deneyimler sunuyor.

Aura Botanica Uyum Sorunu Yaşayan Saçları Disiplin Eder

Her kadının farklı bir güzelliği vardır. Her kıtanın kadınları arasında güzellik değişim göstermektedir. Bütün dünya kadınlarına hak ettikleri bakımı sunmak için Fas’ta yetişen ve Faslı güzel kadınların ellerinde değer bulan argan yağının şifasını dünyaya yayan Aura Botanica, Omega 6-9 bakımından zengindir. Saçın dış yüzeyini aşıp, saçın kalbine erişen özel formülü sayesinde uzun ömürlü bir bakım uygular. Saç liflerine ayrı ayrı dokunarak, iyileştirme ve bakım uygulayarak korumaya alan seri; sülfat, paraben ve silikon içermiyor. İçeriğinde sülfat ve paraben bulunmaması sebebi ile çok köpürmezler. Alışılmış şampuanlardan farklı olarak az köpürme ile oldukça etkili bakım uygularlar. Hindistancevizi ile saçları sülfatın zararlarından uzak tutan formülü, saçları hafifleterek gün boyu rahatlık ve havadar his oluşturur.

Diğer saçlarla uyumlu olmayan, uzlaşma sorunu yaşayan asi saçları yatıştıran Aura Botanica Kerastase serisi, 72 saat süren anti-bukle etkisine sahiptir. Saçları ise tam tamına uygulandığı andan itibaren 48 saat süre ile besliyor. Isıya karşı da saçlara direnç kazandıran bakım ürünleri saçları 230 dereceye kadar koruma altına alıyor.